Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Fetele mele dorm, David la televizor si eu ma invart pe aici, nu stiu pe ce sa pun mana.....asa ca nu o pun pe nimic stau si pierd vremea la computer
emmaimee si eu tot asa beau cafeau, lapte cu o lingurita de ness pentru lapte si zahar, aici beua cafeau cu lapte fara zahar, bleeeeh.....sotul meu tot incearca ma ma convinga sa renunt la zahar, bineteles fara succes.....cand fac prajituri de fiecare data tine sa-mi aminteasca sa pun numai jumatate din cantitatea de zahar, ca cica noi romanii mancam prea dulce......cu sau fara el o topeste rapid!!
Si la noi e frig, s-a stricat vremea din 1 aug si de atunci aporpe ca inghetam....cica s-a sfarsit cu vara.....numai ploaie si frig, nu poti sa pleci de acasa ca te prinde potopul cand ti-e lumea mai draga.
oricum noi plecam la mare peste 2 saptamani.....macar atat......dar pana atunci il sarbatorim pe David, duminica viitoare o botezam pe Selin iar eu luni voi merge o zi sa lucrez....apoi o sa vad daca primesc sau nu postul.....asa de mult as vrea mi s-a pus acasa de 5 ani
pupici

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,sunt prezenta si eu.
Emaaimee sa-ti traiasca printesa frumoasa.Unde i-ai pus piscina,in casa?E o idee buna.
Mira iti doresc succes in obtinerea postului.
printeselor si mamicilor .

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Bafta Mira! Te inteleg, in iarna se fac 4 ani de cand sunt casnica....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Mira,si io sunt fan dulcenumai k la cafea instant pun zaharina din liceu,asa m-am obisnuit.ma abtin si la dulce,cand pot k de aia suntsi eu vreau la muncaaaaasucces,poate primesti postul.aici inca e cald,chiar si dupa ploaie,bate vantul si e mai bine macar.
Claudia,mersic.piscina e in balcone cam mare,pt 2-3 copii,nu avea mai mica cand am cumparat-o.



de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maish spune:

Si eu am o printesa de 10 luni, frumoasa foc si desteapta......Sunt noua si pana ma dezmeticesc cum sta treaba pe aici mai dureaza cu pozele.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

miraklucker parca ai povesti de Iarina mea numai ca noi avem in plus fata de voi dureri din cauza dintisorilor astia care se tare lasa asteptati si ne mai trece durerea stand in oglinda si la televizor. Iti urez bafta si iti tin pumnii sa primesti postul.
emaaimee si la noi s-a pus pe ploaie de vreo 2 saptamani si nu putem iesi afara cum am vrea noi .Despre cafea nu am ce sa spun ca daca nu beau deloc nu am ce comenta. Pozele sunt
nanna a mea printesa face binisor cu dureri de gingii dar asta e... in rest e ok , papa bine , povesteste, se distreaza, ii place si ei sa se uite la tv. orice ar fi (dar preferata ei e muzica)
claudiasabou
maish BINE AI VENIT printre noi sa iti traiasca bebelina . cum o cheama? cate luni/ani are papusica ta? si asteptam pozici cat mai repede.

la papusici...
...si la mamici


ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Bine ai venit Maish! Sa iti traiasca minunea! Si eu sunt noua in club, chiar daca intru pe forum de vreo 3 ani!
Vrem poze! Vrem poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Fetele eu inca mai stau prin zona poate mai intra careva. veniti, veniti...

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

DA , CHIAR VREM POZE SI DE LA maish DAR SI DE LA TINE nanna
ce spui?
la toata lumea

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Szaboali, eu am pus deja poze cu frumusica mea, le gasesti cu vreo doua pagini mai in urma!!! Hai uita-te sa imi spui daca iti place ingerasul meu...Oricum o sa mai adaug, acolo sunt doar cateva, in graba! Pupici si sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput