Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

quote:
Originally posted by dialnyko

Salutare, mamici de printese mici! Ma primiti si pe mine?Eu am ! Sunt bogata, nu? 'A mare are aproape 4 ani(in august ii face) si-o cheama Diana. 'A mica, Alexandra, e o gogosica de 3 ani si 8 luni(miine le face).Si, cum orice cioara isi lauda puii, m-i le laud si eu: frumoase foc, istete, cantarete si...de ce nu, putin batause. Asta asa, ca sa mai condimenteze ziua, ca pe urma devine plictisitoare.Pe Diana nu o dezlipesc de calculator iar pe Ali nu o scot din scooby si tom si jerry.Din pacate insa, sunt cam prea incepatoare si nu m-am descurcat inca sa pun si niste poze sa vedeti ce ,,mindreti" am. Apropo, daca imi puteti da niste sfaturi despre cu se completeaza albumul foto...Pozele noastre sunt format jpeg si nu le accepta.Doar jpg.



intra la noi(la mine sau la linkul oricareia din fete)in poze si da sign up si iti faci si tu un album/ mai multe de poze.succes.


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Ali,bravo voua.mai e putin si se va intoarce constient
dra mea a inceput timid sa mearga si e o scumpa,normal
hai mamici la raport,k am ajuns pe pag 2-3


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Multumesc, emaaimee!Am sa incerc si asa!Ce-au mai facut minunile voastre in weekend?Eu le-am avut la mama, in ,,vacanta".De vineri dupa amiaza pana aseara nu am stiut de ele!Dar si cand m-am dus sa le iau...sa te tii nu gluma!!!Erau in parc, si cand m-au vazut au luat-o amandoua la fuga spre mine de se cutremura pamantul!Si cu strigaturile de rigoare, bineanteles!Mi-au sarit in brate amandoua, si , cum nu sunt chiar cit blocu', ne-am rasturnat si ne-am tavalit nitel prin iarba, spre deliciul lor!Au urmat doua lungi siruri de pupaturi, piana mi-au luat toti pupicii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Hai sa vad ce mare branza am reusit!Pentru cele curioase, poze cu mindrele mele aici:http://photos.yahoo.com/ph//my_photos
Va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

dialnyko... vezi ca nici acuma nu iti merg pozele eu daca dau clik pe ele tot pozele mele apar. hai sa iti spun si eu cum sa faci ca si pe mine ma-u ajutat alti. in primul rand activeaza-ti mesajele private si apoi iti trimit acolo ce trebuie sa faci . ok?

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Claudia ce ochi minunti are Rebecca, sa iti traiasca!!!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Am mai pus pozici si noi. Daca vreti sa va uitati...

pupici la pitici ...si la mamici

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

quote:
Originally posted by dialnyko

Hai sa vad ce mare branza am reusit!Pentru cele curioase, poze cu mindrele mele aici:http://photos.yahoo.com/ph//my_photos
Va pupic!


ti-am vazut pozele,super.
uite aici linkul tau bun:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/dialnyko/my_photos
dk vrei sa iti apara ascuns linkul la simbolul de pozici,da reply with quote si ia cu copy-paste ce iti scriu eu acum sub linkul poze si muta la tine la semnatura:




de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Multumesc, Emaaimee!Descoperisem si eu intre timp ca nu e buna adresa dar a picat netu si n-am mai putut face nimic.Si zici ca ti-au placut?...imagineaza-ti ca sunt doar cateva...din miile de poze.Nu e zi sa nu imortalizez ceva nou!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Salutare !!! si eu am vazut pozele sunt suppppeeeerrrr.

pupici la papusele

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput