Sugestie pentru ADMIN

Sugestie pentru ADMIN | Autor: Mirona

Link direct la acest mesaj

buna,
azi am intrat intamplator la magazinul de puncte.
Mi se pare extrem de sec. Efectul Glow nu ma incanta cu nimic, deci nu mi-l cumpar cu nici un pret ... titulatura ce ramane de valoare.
Stiu ca s-ar fi vrut adaugarea AVATAR-ului - probabil tot la magazinul de puncte - dar a picat faza.

As avea o sugestie daca se poate - nu se poate pune un sistem la punct pe baza caruia sa putem cumpara bonuri valorice virtuale la BUBURUZA? Un tricou DC, o insigna DC. Sa fie scumpe ... dar eu tot mi-a da punctele pe ele.
Stiu ca acest magazin nu mai este in posesia DC-ului ... dar o colaborare intre voi ... stiu ca mai exista.
Nu ma bag in detalii - asta tine de doliantele voastre - mi-am exprimat doar o parere.

Multumesc pentru rabdare.



Miro19+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

nu ca mi-ar displace

dar adica noi scriem, ceea ce e gratis, si primim puncte .. dar ei trebuie sa plateasca pt produse nu?
sau n-am inteles eu ce vrei sa zici?

edit ca uitai sa zic.. mie imi e ca iar se incepe cu scrisul aiubrea la subiecte numai pt puncte

------------------------
Bandit si laleaua ;-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

louisea tu ai perfecta dreptate, insa daca citesti la buburuza ... insigna DC si tricoul DC se ofera gratuit ca si cadou daca cumperi de la buburuza.
Eu as vrea ceva de genul ... nu vreau sa cumpar de la buburuza dar vreau tricou DC si insigna ... deci am 1000 de puncte si le dau cu placere pt asa ceva.

Normal ca nu produse ... ca astfel tre sa mai faca adminu rost de inca 3 servere sa acopere tot ce s-ar scrie aici pentru acele puncte.

Astfel trebuie gandit sistemul de puncte ... stiu ca e greu ... era doar o sugestie.
Mersic.


Miro19+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

o precizare: noi am hotarat sa punem la dispozitie Buburuzei niste insigne ramase de anul trecut. de tricou nu a fost vorba.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

aha ... inteles acum.

dar de ideea cu punctele contra tricou si insigna ... nimic de zis?



Miro19+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Daca aveti idei de produse care sa apara in magazin... let me know!
Avatar nu poate fi vorba. Desprecopii.com a hotarat sa nu foloseasca acesta functionalitate.

In ceea ce priveste magazinul buburuza,intentiile existau si cand magazinul era in posesia noastra. Dar si atunci am spus: sa nu va asteptati sa cumparati produse numai cu punctele! Ma gandesc la o constructie in care punctele sa se poata transforma in bonuri de discount. Evident ca acest lucru o sa-l discut cu proprietarii Buburuza.

De asemenea ma gandesc sa producem o serie noua de produse promotionale care sa poate fi cumparate cu punctele si ceva bani (eventual la pretul de productie)

Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Parere personala:
sistemul punctelor ar trebui desfiintat.



www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

si eu zic la fel... desfintarea punctelor... e doar o metoda in plus sa impinga user-ul de rand sa posteze abundent sa primeasca puncet sa poata sa isi cumpere cu ele titulatura sau altceva.


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

iileana si Gabbriela si eu gandeam la fel acum catva timp. Chiar aveam in cercul meu de prieteni DC o tipa care scria pt puncte (pentru stelutze).
Ma rog.

Acest gen de useri se cern pana la urma ... aveti rabdare. cei ce simt cu adevarat aceasta comunitate nu scriu aici sa se afla in treaba. Restul ... "user-ul de rand" cum ii numeste Gabbriela se raresc pe zi ce trece.

ADMIN - parerea mea este ca in magazinul de puncte trebuie sa fie produse STRICT publicitare DC. Pe langa tricoul si insigna DC mai pot exista - pixuri DC, steguletze DC, baloane DC, ratzusca DC, etc. ... chiar si produse mititele pentru copii cu DC in frunte - nu stiu daca ma intelegeti - strict promotionale.
Noi primim bonurile contra puncte - livrarea produselor se face prin intermediul buburuzei ... voi - reclama, buburuza - banu, noi - fericiti cu produsu in mana.
E o idee. Dezvoltarea ei va apartine.


Miro19+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Va spun ce am observat pe alt forum, nu zic nici ca e bine, nici ca nu: dupa un anumit numar de mesaje iti poti adauga o titulatura pe care o poti schimba de cate ori vrei, din profil.
Si eu zic ca mai bine facem asa si aici si renuntam la puncte.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by aissa

Va spun ce am observat pe alt forum, nu zic nici ca e bine, nici ca nu: dupa un anumit numar de mesaje iti poti adauga o titulatura pe care o poti schimba de cate ori vrei, din profil.
Si eu zic ca mai bine facem asa si aici si renuntam la puncte.

Cristina si Ale (30.09.2004)



imi pare o idee buna

Mergi la inceput