Pt Admin - baza de date - zile de nastere

Pt Admin - baza de date - zile de nastere | Autor: Gabbriela

Link direct la acest mesaj

Buna,
Florin, Mirela vin cu o propunere si imi iau si angajamentul ca ma ocup de ea ...
Nu aveti timpul cumva sa reintroduceti baza de date cu zile de nastere, cum era candva pe DC.
Si sa apara in josul pagini sarbatoritii zilei si cei ce urmeaza cu 2 -3 zile in avans.
Daca introduceti baza de date promit sa introduc toate datele de la Evenimente de la Lista cu date de nastere a membrilor DC.. zau ca e lunga , dar o voi face

2. optiunea de la profil personal cu date de nastere pt utilizator, si pt copiii lui si pt sot.. etc care ii este rostul pt ca nimeni nu sta sa verifice profil personal... daca nu este o baza de date nu ii vad rostul la aceea optiune.

3. problemele de la profil personal cand schimbi ceva la semnatura pierzi totul de la profil de la anumite rubrici, e veche problema, super discutata si anuntata, nu va faceti timp sa verificati si acolo sa vedeti care e treaba

4. problema cu paginuta DC si aia e si mai veche.. incercati si aia...

Vad ca imbunatatiri se aduc la forum (multumim pt ele), dar problemele vechi ori nu aveti timp ori uitati de el.. va rog incercati sa le rezolvati si pe acelea.

Multumiri anticipate... si o zi superba



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

De acord.Pai chiar ma plangeam si eu ca mi-au disparut cam toate datele din profil si nu stiu de ce: hobby, poezia pusa la "bio", stiri de ultima ora. Au disparut si duse au fost.Asa ca te sustin Gabbriela.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Subscriu si eu la propunerile Gabrielei
-datele de nastere si sarbatoritii zilei
-datele de la profil personal care se pierd de cate ori modifici ceva
-paginuta personala, data aceea cu "astept sa nasc in 1899" si posibilitatea de a sterge poza:))
-albumele cu poze, nu functioneaza de mult timp.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

si eu sunt pentru!

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Asa cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

si eu!!!!!!!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

subscriu!!!

_
O zi plina de bucurii, Eli & Stef
noi www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Nasterea broscutei Alte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

si eu!!si eu!!!

Adina & Luka (4 ani pe 15 mai)
obraznicatura lu' mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaralu13@yahoo.com spune:

Si noi suntem de acord sa ne fie reintroduse datele.

Oana &Bianca Maria (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

subscriu
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Chiar nu vi se par importante aceste probleme, nu credeti ca ar trebui rezolvate candva intr-un viitor apropiat (cat mai apropiat posibil ).. stiu ca sunteti ocupati dar macar scrieti un Da aici ca ati citit si ati luat la cunostinta aceste probleme.
PS; oare nu este nici un programator pe DC care v-ar mai putea ajuta cu intretinerea site-ului?
o zi buna



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Nu stiu, parca cele mai bune propuneri trec neobservate sau se amana atat incat iti piere tot cheful.



If you don't stand for something, you'll fall for anything.

Mergi la inceput