Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Faza:
Ne-au auzit niste prieteni ca ii spunem lui Razvan Yoda si cica" De la ce Yoda? De al urechi?!" iar Cristi zice:"Nu mai, cum de la urechi, de la intelepciune!"

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Fetele care aveti poze pe contul comun, cand apareti pe aici va vom trimite noua parola a contului.
Conditiile de primire a parolei si ID-ului le stiu doar mamicile active.



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Eu sambata nu o sa fiu activa ... o sa vin abea pe seara.
Sa aveti o zi superba!



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Morning! Ce puturoseala pe aici! Noi suntem treze de mult, deja ni s-a facut din nou somn! Azi am lucruri importante de facut, cum ar fi sa ma duc cu tava prin vecini sa impart vase!
AnaS m-am tampit cu cantecelul ala, numaratoarea, este super dragut dar daca ai putea sa-mi spui si mie ce zic aia la 9 ca nu inteleg nici daca ma pici cu ceara!!!!



daniela si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Neata!
March Parca zice: 9 martie-s Mucenicii....

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze intalnire 7 iunie
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

La multi ani Maraki, multe sanatate, fericre si si tot ce iti doresti !!!! Am vazut ca va chefuiti inca de asera, f bine asa si trebuie, iti doresc sa te arbatoresti frumos si astazi.
Buna dimineta fetelor, pe aici ploua si e o vreme de te apuca depresia. Sunt putin necajita ca Alain saracutul avea si azi 37,6 in fundic masurata, dar tot are temperatura crescuta, din cauza dintisorilor. I-am dat Panadol si acum doarme, mie mi se pare ca-i merge mai bine Pandolul decat Nurofenul baby, cred ca la fiecare bebe a altfel.
Pisoi, ma bucur ca ai o pisicuta asa de frumoasa, stiu ce bucurie e in sufletul cuiva can are un nou membru de familie.Eu le-am dus alor mei o pisiuta acum vreo 5 ani si pana am ajuns cu ea la ei am trecut printr-o serie de peripetii, inclusiv m-a lovit o masina traversand sa-i cumpar nisp...etc, poate va povesesc o data.http://felicitari.cere.ro/lista_felicitari.php?tip=clasice&id_categorie=15&pag_curenta=3, pentru ca nu am mailul tau sa-ti trimit cadou o pisicuta...ti-am postat un site cu felicitari cu pisicute, una mai frumoasa ca cealalta,

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Buna!
Maraki LA MULTI ANI!
Vad ca au intervenit ceva probleme cu contul comun si a trebuit schimbata parola, as vrea si eu noile date daca se poate si e cineva disponibil sa mi le trimita: oanad_76@yahoo.com. Multumesc mult! Nu sunt eu foarte activa, scriu foarte rar, dar ma uit mereu la pozele si filmuletele cu bebelusi.
Pe la noi toate ok, am facut ieri vaccinul, nu a plans ca la primul, a facut putina febra, am scapat pana in decembrie cand e urmatorul!
mamicile si bebeii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Monica, HRONIA POLLA! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita de cei dragi! Pentru "de 3 x mamica" uite: Sa-ti mearga bine in viata, norocoasa esti, ca asa suntem noi, gemenoasele !

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

http://community.webshots.com/user/astery100






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Monica, HRONIA POLLA! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita de cei dragi! Pentru "de 3 x mamica" uite: Sa-ti mearga bine in viata, norocoasa esti, ca asa suntem noi, gemenoasele !

Anda, sa va traiasca Yoda si sa va bucure sufletele! E tare bine ca ati gasit repede un matz alb sa va mai aline.

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

http://community.webshots.com/user/astery100






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Maraki
La multi ani si sanatate, ca-i mai buna decit toate,
Fericire si implinire,
zi si noapte hitaiala,
toata viata huzureala!
Anda felicitari pentru Yodi..sa-ti traiasca 20 de ani si mai bine!
Noi suntem bine, nu am mai facut febra, vesnic cu degetul in gura stinga jos si maraite destul de rau..Pup..Am fost la Centru Victor Babes si am facut urocultura si exudat faringian Biei! Pup!

poze noi-7 iunie
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

http://www.dropshots.com/utocatalina

Mergi la inceput