Am mincat sapun!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viermisor spune:

A mea acu doua zile a mancat... un paianjen.
Si acuma ma scutura frigul cand ma gandesc. L-am omorat pe balcon (era din ala burtos) si am fugit dupa matura si faras. Pe cand m-am intors, deja rumega la el.
Eu sunt chiar disperata cu bagatul in gutita. Face 2 ani luna viitoare si ii gasesc in pampersi de la pietricele, ate, fire de par, hartie si alte mizerii.
Aspir zilnic (desi la nu prea ramane nimic dupa ce trece), mananca bine, am incercat de toate si nu o pot dezvata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

si Matei a mancat sampon la 11 luni si noi cum suntem niste parinti "zelosi" am ajuns la urgente ca sa aflam ca samponul in principiu nu este toxic.dupa ce a primit instructiuni:"a nu se lasa la indemana copilului..."am plecat acasa si matei a ajuns la varsta de 1 an si...tot inainte

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

quote:
Originally posted by viermisor

A mea acu doua zile a mancat... un paianjen.
Si acuma ma scutura frigul cand ma gandesc. L-am omorat pe balcon (era din ala burtos) si am fugit dupa matura si faras. Pe cand m-am intors, deja rumega la el.
Eu sunt chiar disperata cu bagatul in gutita. Face 2 ani luna viitoare si ii gasesc in pampersi de la pietricele, ate, fire de par, hartie si alte mizerii.
Aspir zilnic (desi la nu prea ramane nimic dupa ce trece), mananca bine, am incercat de toate si nu o pot dezvata.



_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237



Deschide bratele spre schimbare, dar nu-ti pierde din valorile tale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_smn spune:

Si al meu a mancat din sapun, cand il spal pe maini trebuie sa am grija sa nu isi linga mainile de spuma. De fapt pe el il tenteaza orice fel de detergenti, de la cei de vase la cei de masina, prea mult nu mananca isi pune pe limba si gusta. Si pe mine ma iau toti fiorii si simt uneori ca o iau razna. Are 2 ani si o luna si inca baga in gura tot ce gaseste.

Cristina si Mihaita (11.05.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina A spune:

Si mandra mea musca din sapun de cate ori il prinde , sau isi linge degetelele mai nou, dar nu apuca prea mult (desi nu rateaza nicio ocazie) pe mine ma framanta insa intrebarea: de ce le-o place atat de mult gustul sapunului. Nu trebuie sa mai spun ca mica mea de 1,5ani este bine hranita ...etc. Are cineva vreun raspuns documentat la intrebarea mea?

Mergi la inceput