Pe mine ma cheama Ana! Pe tine? Tot ANA!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Si noi tot cu ai mei stam si nici ca vrem sa ne mutam! Si eu am vrut sa dau la facultatea asta, m-am indreptat totusi spre Rel Ec. Itl. Noi avem 2 caini, soricari, May si Valdi (nume ciudata...stiu)

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annita72 spune:

Buna, am primit cu bucurie invitatia voastra in "clubul Anelor". Copil fiind eu am cam suferit ca ma chema Ana, ca in generatia mea erau numai Roxane, Ramone, Diane, etc, dar mi-a trecut cand mi-am dat seama ca e un nume romanesc superb si bun pentru toata viata. Acum mi-e tare drag si mi-am botezat si copii in aceeasi nota. Am o fetita pe care o cheama Ioana de 7 ani si jumatate si un baietel, Tudor, de 2 ani si jumatate.
Eu am 34 de ani, casatorita si fericita, locuiesc in Craiova.


annita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bine ai venit Annita! Sa-ti traisca cei doi copilasi!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Bine ai venit Annita....(imi place cum suna annita...)...sa iti traiasca buburuzele...si te mai asteptam cu povesti...

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Multam de invitatie Ana Maria!

Ei...da, si mie imi place fff mult numele meu, e si numele bunicii mele care ma crescut in primii ani de viata, si mi se potriveste ca si turnat .Celalalt nume este Gabriela, luat de la tata care nu pot zice ca-mi displace, in schimb ma deranjeaza prescurtarile gen Gabi sau Any

Am si eu un copilas speculant si rasfatzat, Stefan adeca "Shan" dupa cum se numeste singurel, de un an si 9 luni.
Astept si eu sa ma treceti in listuta voastra!

ana_sebe, am aruncat un ochi in pozele voastre, si am admirat juniorul!

la toata lumea si sa auzim de bine!

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos(19.08.2004)
poze
Haideti sa-l ajutam pe Alex, haideti la bazar!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ana_a Pe fii-miu il cheama Tiberiu Stefan.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

ana_a...bine ai venit...!! asteptam datele complete (vezi listutza..) ca sa te adaug..te pup!!!

anasebe...toata ziua stai pe DC...credeam ca sunt singura..

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

ana_a...si pe o bunica a mea o chema Ana! dar din pacate, nu am avut ocazia sa stau prea mult cu ea..desi a trait pana acum 8-9 ani!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by anasebe

Si noi tot cu ai mei stam si nici ca vrem sa ne mutam! Si eu am vrut sa dau la facultatea asta, m-am indreptat totusi spre Rel Ec. Itl. Noi avem 2 caini, soricari, May si Valdi (nume ciudata...stiu)

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica



Anasebe, cum de ai trecut de la uman la real...? Ce te-a facut sa iei decizia asta??

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Economia si matematica mi-au placut mai mult (e mai multa logica), decat gramatica si compunerile. Si tot la uman am ajuns...... traducatoare. Exact ceea ce nu vroiam!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput