Nasterea lui Nichita

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magghyc spune:

uki,
nope, nu am avut nici o experieta neplacuta cu T. Cu Eliasul da,sau daca vrei au avut diversi mebri ai familiei. dar asta e cu totul alta poveste, daca vrei ne conversam pe private.
Oricum, Tutunaru e in opinia mea un baiat de nota 10.
gabi25,
sarumana ! la fel si voua!
megbeng,
acelasi oras de plecare, acelasi nume noi, acelasi nume copiii...ia un pup de la noi si e clar: tre sa tinem legatura!
anagel_lexi, deanny, andreea stancescu, ICorina,
multumim!si voua sanatate si bucurii multe!
cristinamaria,te imbratisam cu mult drag.Si asteptam vesti noi si bune de la tine...
tomasa,
Poate pare ciudat, dar mi-a fost greu sa scriu.Nu vroiam sa provoc panica, stiu ce isterie a fost la un moment dat cu Municipalul. Dar trebuia sa fac lucrul asta.Pentru ca, haideti sa fiu cinica: bebe se poate imbolnavi in orice maternitate. Dar nu se poate face bine in orice maternitate. Pt mine asta e acum, dupa experienta cu cel mik, diferenta intre unii si altii...
Inaioana,
Si voua,din tot sufletul....Serghei e amicul nostru, nu?
Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Magda, ai povestit tare frumos. bietul Nichita, prin ce-a trecut. E tare dulce puiutzul, sa va traiasca si sa creasca mare si sanatos

"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Magg sa-ti traiasca micutul, si sa aveti parte de acum incolo numai de experiente placute si fericite impreuna
Pana la urma bebe Nichita n-a mai avut rabdare sa astepte cumintel in burtica termenul ....
Abia asteptam sa vad cum ai nascut si ce faceti, am aflat de la fete ca ai nascut dar nu cu Tutunaru si eram curioasa sa stiu motivele pentru care te-ai razgandit. Vad ca nu a fost din cauza doctorului, ceea ce ma bucura, dar care a fost problema cu Eliasul? Poate ai timp sa-mi spui si mie.

Hai pupici si sanatate voinicelului

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 5 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
varsta Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Sa-ti traiasca Nichita!!! Eu sunt o mama de prematur (mult mai mic decat al tau) la Giulesti nascut, si pot sa-ti spun ca sunt niste lupatatori nemaipomeniti gagalicile astea!!! Multa sanatate, incredere si puterea sa uiti prin ce ai trecut! Alapteaza-l cu drag iubeste-l si sa vezi ce mare se face. Al meu acum a crescut asa ca ma intreaba lumea daca are doi ani... si ca inaltime si ca inteligenta.

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

, ma bucur ca sunteti ok acum!!
povestea mi-a dat fiori... sper sa uitati repede si sa recuperati cu zile frumoase prima luna de spital!

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_stancescu spune:

Si eu stiam ca tre sa nasti cu T. Doar ne conversasem intr-o zi pe hol la spital. Tocmai din acest motiv vroiam sa stiu cum a fost..mai ales ca aveai incredere in el, ca mine. Ma rog asta este ..Sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Magg, impresionanta povestea nasterii. Cu siguranta sunteti o familie de luptatori (stiu ca inca de la inceputul sarcinii ai avut ceva probleme, dar nu credeam ca veti mai trece inca o data prin incercari de acest gen).

Multa sanatate tie si lui bebe Nichita!

Adriana 22+
Pozici

Varsta bebe


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leliutza spune:

Felicitari pentru bebe iubit si luptator!
Am vazut pozele si arata minunat , o sa fie o mandrete de baiat.Va tin pumnii in continuare si sa va ajute Dumnezeu sa creasca mare si sanatos.


cu drag
Leliutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

m-am uitat la pozele lui bebe si am vazut ca seamana cu iubitu meu mic...si am zambit cu pofta!doamne ajuta sa fie sanatos si sa va duca numai bucurii!pupici!

RAALUCUTZA&RAUL CELESTIN (21 mai 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora racz spune:

M-a impresionat tare povestea ta si mi-a dat fiori!Sper din tot sufletul sa nu se repete la alti copii;ai fost o curajoasa si o luptatoare si puiul tau la fel;va doresc tot binele din lume si in primul rand sanatate!

Mergi la inceput