Bebelusi de ianuarie-februarie 2006(64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Cate episoade sunt in ultima serie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Hai ca va pup...ca maine..la munci!! Noapte buna!

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

nu stiu.



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

URSULINA, noapte buna.
IRINA, nu stiu cate episoade sunt, da' ce stiu e ca seria a doua se termina tot in coada de peste!

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Pai n-are decat fix, si daca il sun imi zice sa-l las in pace sa nu-l deranjez.....nene cu capu'

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Bey, idee de la husbandu'.....cica sa punem DVD cu Baby Einstein pe siteul facut de Dana, sa anuntam secta, in 3-4 zile sa il dea jos toti doritorii dupa care sa eliberam site-ul..........

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

ANA, noapte buna si tie, spor la treaba maine.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Mai Ioana dar nu te mai stresa, lasa-l in pace cu atat mai mult ca nu il interesezi.

Mi-am schimbat titulatura!



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ce nesimtiti...eu cred cao sa zica la final ca a vista grasul ala toata povestea...mama lor de nebuni ..eu am ajunsla ep 20 din a doua si ma gandeam camaie putin deci ..ciuciu...
Ioana asta este...macar esti cu gandul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Andreea, ai si tu dreptate, eu stric ca nu-mi vad de treaba......dar ma oftic super tare ca nu vrea sa vada cupilu, nici macar nu e curios............oricumm pierderea lui!
Ei, ce ziceti? Vorbim cu Dana s avedem daca se poate face ceva?

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput