Protestez....Containerul verde

Protestez....Containerul verde | Autor: ana_maria222

Link direct la acest mesaj

Mesaje care nu (mai) prezinta interes. Fara suparare!

OK...i-am inteles rostul...dar ce ce naiba le inchideti?? Poate pentru mine sau pentru alti membrii un anumit subiect mai prezita interes. Daca tot sunt la Container..lasa-ti-le deschise. La fel cum m-am saturat si de subiecte inchise de zile intregi...care sunt inca la categoriile respective. Dar ma rog...nu intereseaza pe nimeni de parerea mea...asa ca ma astept ca si acesta sa fie inchis si dus..ghiciti unde? La Containerul Verde!!!!!!!!!!!!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Da' de ce te-aprinsesi asa?La container ajung de obicei subiectele care nu prezinta nici un interes sau sunt prea de tot ca sa ramana pe vreun forum;"de ce naiba" sa le lasam deschise?subiecte de batut apa-n piua sunt suficiente,slava D.!Cele inchise care raman sunt arhivate,de aceea raman;gaseste-mi tu subiect la container care merita activat...
Daca te-ai saturat......


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput