Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Sa stii ca asa e. Eu sunt foarte incantata. Nici nu stiu daca sa ii mai cumpar altul la cum a reactionat Ayan. Fug sa ii dau supica.

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Gata fetele am tastatura ok..a reparat-o dan, ca Irina s-a prins am varsat ceaiul Biei pe ea, dar sa va zic contextul..de ziua ei, pe 2, seara Bia mi-a vomat o masa intreaga cu cereale de 100 ml..si am intrat intr-o depresie si intr-o stare de kk incit am plins, am varsat ceaiul pe tastatura, in fine..super nasol..mai ales ca m-a minct undeva sa o cintaresc si am vazut ca in 5 zile luse numai 60 de gr, deci are 7920 (Irina please sa treci in table), deci nici gind de 8100, cum ziceau aia prin spital..in fine ieri a vomat numai cite o gurita mica cam la fiecare masa si tot in jur de 650 papam cu tot cu diversificare. in ultimile 2 zile a papat si ea cam 40 de fructe si 50 de piureu de legume cu carne ceea ce e mare realizare....si azi prima data i-am dt brinzic de vaci facuta in casa si i-a placut (i-am pus-o in banana)..ieri am avut zi de spitale..Budimex (antibioticul, i-a scos branula i dupa ce a intepat-o a zis ca nu-i gaseste vene sa-i pun brnula, asa ca i-a facut cu fluturas si stat Dan cu ea ca eu nu mai rezistam la plinsul ei..azi dupa ce i-a facut, plingind a zis si "mama"..saracuta, daca o doare striga sa o ajutam si nu vem cum)..dupa care la Spital la Sf. Ioan unde e internata bunica lui Dan si apoi la Spital la Pantelimon la mama (care se prezinta f. bine dupa operatie, desi o doare inca)..cam asta despre noi(a..s-a mai zgiriat si pe nas, asa ca acum suntem Scareface)
Moni am retinut febra Dianei..sper sa fie dintisorii!
Nu a fost fain la Kidex? Mai bine ca nu am fost?
Alina vazut jucaria lui Ayan..cit a costat? E ca asta roz a Biei (asemantoare)..Si eu am vrut centru de joaca ca al Anei, i-m zis lui Nico, dar nu cred ca a gasit..nu m mai apucat sa vorbim!


poze noi - 2 iunie - azi e ziua mea
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

CATA, jucaria a costat 1,8 mil. Poate gasim la Diverta ca a lui BEE, dar nu stiu daca sa ii mai iau ca nu ii place. Sanatate multa si stai linistita cu Bia, e si pe antibiotic, e normal sa pape si sa ia in greutate putin. Pupici!

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Alina de unde stii ca la diverta gasim asa?
Am pus si eu la semnatura o poza cu mine! Sunt la a3-a sedinta de bronzat dar ma innegresc io..Giova cum stai cu boronzul?

poze noi - 2 iunie - azi e ziua mea
eu de ziua Biei
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Sal'tare fetelor! Eu sunt cam chiauna de somn ,m-am trezit la 7 dupa ce m-a disperat sotul cu un aspirator pe care se chinuia sa-l repare, matzele mele care schiorlaiau la usa si una bucata copil care a dormit cu mine si mi-a smuls juma' din podoaba capilara si mai mai sa-mi scoata si un ochi Acum a papat micul dejun si baga somn ,sotul a taiat-o la fotbal iar mie i-mi pica ochii in cana cu cafea
Aseara a fost fain , am fost la un rest. dupa care sunt inebunita, cu specific italienesc si am savurat niste paste cu seafood si am bagat si un cokteil am mai palavragit una alta parca eram la intalnire Si daca tot eram plecati de'acasa am intrat si intr-un magazin cu haine sport de "firmake " si m-am ales si eu cu niste tzoale faine si papuci asa ca sa le asortez Ptiu , ptiu sa nu-i fie de deochi la sot dar prea mi-a facut toate toanele asa ca abia astept sa ma mai invite iar
Vad ca aseara iar a-ti avut activitate ,acum recuperati la somn?
Irina baga fata filmul ala sa-l vada si ochiul meu pe Mario cum merge in 4 labe

Oana de Iustiana Noemy si Jasmine Neidyn
INGERASII MEI
http://www.dropshots.com/Bombonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Cata Deci, eu am vazut un centru ca al lui Bee la Diverta. Era 3 milioane daca nu mai mult. Eu zic ca nu merita banii, dar fiecare face cum stie.

Moni Cum se mai simte Diana?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Diana nu mai are febra,mersi de intrebare.E cam maraita cu dintii,in rest si-a papat piureul de legume si pe cel de banane...
Eu am PC-ul plin cu virusi e prapad,azi a venit baiatul si a facut ceva curatzenie si mi-a instalat hardul asta pentru net,ala de conta mai trebuie sa curetze pe el virusii si nu mai intru de pe hardul ala.

MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

3 mil. mi e pare mult..nu dau atitia bani!Moni, super ca nu mai are Diana febra!

poze noi - 2 iunie - azi e ziua mea
eu de ziua Biei
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CATA mi-a placut la nebunie anagrama aia
Mai,dar Denisa mai avea o limita! Poate ca picura si ea niste lapte muls ,dar nici sa rastoarne ceaiul ca tine

MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Cata Nici eu n-as da banii. PLus ca al meu nu se joaca cu ele. I-am luar dupa botez o jucarie Jungle de la chicco, care se poate lega la carut sau la pat. Eu i-am agat-o la pat. Sta si se joaca cu ea ore in sir. O smotoceste de nu se vede. Si macar a fost doar 600.000. Dar stiu ca se joaca cu ea.

Moni Taare ma bucur ca e Dia mai bine.
Giova Te-ai intors de la Alba?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput