Clubul optimistelor zăbăuce rrrăăău! (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Era...si eu as fi vrut ...dar gasca mea e cam obosita " unii au fost nasi la nunta, altii au fost la o nunta la Slatina, dar alta decat cea a Georgianei .....si colegii de servici, baietii + seful sunt la fotbal...

Am sa merg intr-o vizita ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

'Na ziua la optimiste!!!
Azi am reusit si eu sa intru, ca am terminat cu ex ieri, luat tot deci ma declar fericita!
Acum sunt rasfatata, imi face fii-mea sa pap si eu stau cu asta mica si putin pe net cu voi
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Sper sa scap odata de facultatea asta... ca numai probleme am in ultimul timp...

Dap, maine vine mami meu... o astept cu nerabdare.... poate apare si soarele pe strada mea...

quote:
Originally posted by alexa si mami

oooof, trendulici! multa putere si bafta! sa dea DD sa fie bine! las' ca de miine vine mamii tau si sa vezi ca se schimba tot, in bine:)

alexa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am revenit si eu, tre sa recuperez:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Bine revenisi ....
Spor la

quote:
Originally posted by impreuna

Am revenit si eu, tre sa recuperez:)

Flavia (sotie si mamica fericita)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

moama, da' cit mai doarme georgi? TREZIREAAAAA!

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Salutare nurori!
Am aparut si eu dupa o absenta...nemotivata ...Am ramas singurica pt ca al meu sot a plecat la Iasi.
Azi scriu la lucrarea de diploma si ma duc la proba la rochia pt bal.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

Salutare nurori!
Am aparut si eu dupa o absenta...nemotivata ...Am ramas singurica pt ca al meu sot a plecat la Iasi.
Azi scriu la lucrarea de diploma si ma duc la proba la rochia pt bal.

==========
Corina
Albumul meu



salutare si tie... optimisto!!!

spor la scris lucrarea de diploma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Aloooooooooo...
Voi credeti ca io am dormit atat?Sa fiti voi sanatoase ca a avut grija fi-mea sa dea trezirea la ora 8.00.Da am mai lenevit in pat pana pe la 10.30 pe urma am iesit in trei la piata ca trebuia sa cumpar un cadou pt cheful la care nu am fost aseara si ma duc azi.

Pe urma mi-au venit pretendentii la apartament( de data asta cu catel si cu purcel - vreo 8 la numar) si am batut palma.Am un sot mare negociator.Nu a mai lasat nimic din pret.
Asa ca de maine ma apuc sa-mi caut apartament cu 3 camere.

Am venit la 5.00 de la nunta.Am jucat si m-am dansat de numa' numa' nu mi-am rupt toacele si culmea e ca nici nu m-au durur picioarele.Am ras de m-am spart si am fumat ca o turcoaica.Bebelina a fost cuminte, nu am primit nici un telefon de-acasa, asa ca totul a fost perfect.

Noroc cu sora-mea ca-mi face acum mancarica.

Alina mersic pentru capitol.Stiam io ca va descurcati si fara mine.

Trendulici fii optimista.Trebuie sa se rezolve pana la urma.Lasa sesiunea la drept, ca mai ai timp pt examenele de-acolo.Ocupa-te de examenul asta acum..Si maine vine si mami tau...

Nu mai stiu care ce ati scris(am citit tot) asa ca va pup pe toate.Astept sa adoarma bebelina sa mai trag si io un pui de somn.Pe urma fug la chef.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Bey.... vezi ca ai incurcat borcanele... asa e cand ai mai multe case... eu stiu...

quote:
Originally posted by BraveGirl

Salutare nurori!
Am aparut si eu dupa o absenta...nemotivata ...Am ramas singurica pt ca al meu sot a plecat la Iasi.
Azi scriu la lucrarea de diploma si ma duc la proba la rochia pt bal.

==========
Corina
Albumul meu



Mergi la inceput