Bebelusi de iulie-august 2005 (118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

Anis-am uitat sa-ti zic ca si al meu refuza fructele,cred ca e doar o perioada,ca le ia pe toate pe rand la refuzat!Mai asteapta si apoi incearca din nou!

In alta ordine de idei ieri am fost la coafor si....m-am decolorat-sunt blonda in ...degrade-eu voiam sa ma vopsesc un capuccino dar am stat 5 ore cu decolorant in cap,mi-a pus de 3 ori cate putin-mai diluat-sa nu-mi arda parul si a zis sa raman asa o sapt. sa nu fortam prea tare firul si cu vopseaua.UUff mi-e groaza cand ma gandesc ca trebuie sa ies asa afara timp de o sapt.Eu fiind bruneta nu-mi sta bine blond.
Deci am fost plecata de acasa de la 2,30 si am ajuns la 10 seara,timp in care fi'miu a refuzat sa manance -a mancat doar un iaurt si jum.,noroc ca s-a trezit la jum. de ora dupa ce am ajuns si i-am servit eu lapticul,pe care tati nu prea s-a priceput sa i-l dea cu lingurita!Asa ca m-am hotarat sa fac antrenament cu tati sa invete copchilu' sa manance si de la el!

Andrei al meu se trezeste urland cel putin o data pe noapte si nu mai adoarme decat in scaunul de masa leganat,daca incerc sa-l pun la loc in patut urla din nou! E faza in care le e frica? S-a intamplat si la voi?Imi amintesc ca si Simona zicea acelasi lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Multumim de felicitari!! mai fetelor ma bate gandul sa fac o cura de capsuni ca-s diuretice si poate mai slabesc. Io nu vreau sa slabesc mult, mai mult as vrea sa dau jos burta da mi-e lene sa fac abdomene...

sper sa mai intru seara.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani, piticii lui Danutz
www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Mihnea refuza legumele si carnea. De fapt nu mananca decat fructe si lapte cu cereale. Ma baga in boala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

Anda sa stii ca la fel face si Ana mea, si inca de ceva vreme. Eu dau vina pe dintisori. De cele mai multe ori se linisteste daca ii dau suzeta sau o dau cu calgel pe gingii. Daca e grav tare nici ea nu mai adoarme decat leganata in scaunul de masa. Dar asta se intampla si in timpul zilei cand numai asa adoarme

Monica, Anis eu zic ca e doar o perioada. Si fata mea pana de curand nu mai vroia mancarica mai deloc, nici fructe, nici legume, nici borcanele. Doar lapte la orice ora. De saptamana asta vad ca s-a schimbat si iar manaca bine, fara sa fi descoperit vreun eveniment major care sa determine schimbarea. Asa ca ma multumesc cu explicatia ca are si ea toane. Atata timp cat ea e vesela, creste si se dezvolta ok nu imi fac probleme.

Cami si ANA (17.08.2005)

poze Ana
www.tickercentral.com/view/5l62/5" target="_blank">varsta Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

La multi ani!
11 luni
Radu - Sorel
Matei - bebestrumfitza
10 luni
Rebeca - Diu
Mara - bebec07


Mi-ati lipsit foarte mult. Nu mi-a mers netul 3 zile. Ce mai faceti?
Astazi am fost cu baietii in Cismigiul copiilor au fost foarte bucurosi. Au admirat baloanele multicolore care si-au luat zborul spre cer la ora 12
Diana - tine-o tot asa
Giana - succes pt carnet
Gesi - pe unde esti?
Svety - felicitari pentru progres sa-ti traiasca Dani
Sanatate la toti BB-icii

Baietii mei iubiti
Sebastian <18.07.2005>
Catalin <06.03.1997>
Fotografii de baietei cucuieti si frumusei
Alte fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Fetele, va multumes de felicitari.Eu sunt inca f surprinsa ..serios..inca nu imi vine sa cred.

Irda, greturi nu prea am, oboseala mare ,pofte de fructe (ca la Ingrid) dat am niste arsuri, zi ,noapte..Iti tin pumnii Ce misto ar fi...


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

ce facusi?? Cine stie ce iese si cu imobilizarea asta la pat? . Recuperare rapida..


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Andatudor, trulli luli...am tot incercat sa o fac sa manance fructe.Schimbat castron,lingura ,loc ..nimik.
E ieri i-am dat cirese cu para si iaurt si a ras.Deci cred ca trebuie sa merg pe noutati.
Vad ca n-a patit nimik de la ciresi.


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Buna seara la toata lumea.

Dupa cum v-am spus, am lasat-o pe Ana si pe Ela la una din bone acasa, si ce credeti.. Ana mea s-a pus pe maraiala incontinuu pana a luat biata femeie fetele si bagajele si a venit la noi acasa (are cheie). Cand a intrat in casa , Ana a adormit si a fost un copil super cuminte.
Hmm.., asta e de la faptul ca ori nu sunt eu acasa dar fetita e in mediul ei, iar cand plecam undeva, este mami acolo langa puie ! Asa ca ii lipsea ceva din echilibrul ei natural. Dar va dati seama cand m-am dus eu sa imi iau fetele si mi-a spus sotul tipei ca... au plecat la noi acasa !

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete
http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisasociatii/my_photos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

, vazut pozele si sincer ma uimeste pe zi ce trece mandretea ta de fecior !

Il pupam toate trei !

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete
http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisasociatii/my_photos


Mergi la inceput