Mamici,nemamici,burtici _ din jud Hunedoara(5)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Noi ne pregatim de botez,care va fi pe 5 noiembrie,si promit sa vin cu multe pozici.dar pana una-alta,Mika o boteaza pe Alexia maine,deci.....Mika sa nu uiti de pozici cand o sa ai un pic de timp,pleeeeese!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

cateva pozici de la botez,o sa revin saptamana asta cu mai multe http://family.webshots.com/photo/2169874180072337911QMbXkB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Mamici din Petrosani....unde v-ati ascuns?

Lorellay si Scumpy Codrin

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

MAi...nu mai e nimeni pe aici?

Lorellay si Scumpy Codrin
Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Delia, sunteti niste scumpici. Si tu tot frumoasa ai ramas.
Symaco
Si cu alte cuvinte am intrat pe aici sa-mi caut cuscra care live nu mai da nici un semn de viata. Ii creste barba si mustati la fi-miu pana ajungem noi la ei. Pusi la fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

SARBATORI FERICITE la toti hunedorenii de pretutindeni!

Va pupam zgomotos si la gramada!Ajungem acasa de revelion si .....va propun sa ne si vedem undeva cu toatele,binenteles cine vrea sa vina,prezenta nu e obligatorie,de exemplu la o piterie ....parca i spune Venetia.....daca nu imi joaca memoria feste.....binenteles dupa revelion.Stau pana pe 15,deci timp ar fi sa ne vedem.
Rachel,chiulangioaico.......multumesc de complimente,pai da ,e si normal,nu,mamele sunt frumoase prin definitie,zic euPupaturi lui Albert!Nu ne mai spui nimic de el ,ce mai face ,ce mai zice????
Corina=simaco,daca mai ne citesti ,spune-ne si noua 2 vorbe de printesele tale,mai scumpa mea.
Mihaelaaaa,pupim junioara si asteptam sa o si cunoastem.
MIKA, pe cand ajunge buni din Italia?I-ai spus ca vreau tare sa o revad pe dulceata aia de femeie?Daca nu i-ai zis,spunei acu si transmite-i toate cele bune,te rog!Si....pupam minunea de ALEXIA pe care abia apuc sa o vad si sa o tin in brate........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

quote:
Originally posted by Delia21
Pupaturi lui Albert!Nu ne mai spui nimic de el ,ce mai face ,ce mai zice

Eu zic sa vi sa vezi cate face si cate nu face.
In ce priveste intalneala eu sunt total de acord.

Pe Alexia de apuci sa o ti in brate nu te mai dezlipesti de ea, insa mare atentie, ne este promisa noua.

si va mai astept la pove...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

CRACIUN FERICIT si un calduros LA MULTI ANI pentru toate hunedorencele!!!

Delia, calatorie placuta spre tara. Of, ce va invidiez ca va intalniti! Si eu vreau... La Venetia am fost si eu in vara si tare mi-a placut. Vezi ca Mihaela e la Petrosani, cred ca abia dupa revelion se intoarce, sper s-o prinzi. Sa postezi ceva poze de la intalneala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Mika,sa-i spui Alexiei ca mosul i-a lasat ceva si la noi si......abia apuc sa ne vedem.

Meems,promit sa vin cu pozici.
CRACIUN FERICIT SI SA VA ADUCA MOSUL TOT CE VA DORITI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Delia, esti tot in tara? V-ati intalnit, devencelor? Astept poze!!

Mergi la inceput