Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (59)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Irina prima oara l-am visat pe CTP iar mai tarziu pe Max din Lacrimi de iubire Faza e ca parca era real cu CTP-ul

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Moni Ai o mana ocupata de folosesti numai mousul?!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Maraki Tin minte faza cu CTP. Am ras de m-am pe mine.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Buna seara doamnelor!!!!
Vad ca aveti chef de palavragit.
Mirela, "LA MULTI ANI", multa sanatate si fericire si tot ce-ti doresti!!....sper ca mai primesti si azi felicitarile!...eu intarziata ca de obicei!
Ai grija de tine, si vezi ce faci cu infectia aia, doar n-o fi foc 2 zile de concediu!
Eu ma apucai sa va citesc dar am renuntat...pentru moment, altfel nu mai apuc sa scriu nimic!
Noi am reinviat cat de cat!! doamne ce ti-e si cu varicela asta..... zici ca nu cine stie ce..... dar manacarimea te omoara....acum il inteleg si eu pe david de ce topaia toata ziua prin casa si intreba intr-una "mama trece??" . Si eu care credeam ca Selin scapa cu cateva bubite.....ieri dimineata cand am vazut-o, plina din cap pana in picioare cu niste ditamai buboaiele.... azi dimineata a facut aprope 40 febra...de vreo 2 zile nici nu mai manaca cum trebuie. sper ca maine sa fie mai bine.Cand o vad asa de plina si asa de cumintica abia o auzi ca maraie mor de mila ei.
Ma, da, voi le dati mancare la greu la bebei, ma gandesc ca si a mea face 4 luni peste niste zile....cred ca e timpul sa incep si eu..... cred ca, cu ceva suc de morcov sau fructe.
March, maine as venit la mare!!!!!! aici au fost pe la 10 5 gr. La 12 erau 8 gr amarate cu soare cu tot..
Tatiana, ti-am vazut feciorii... si fetita binenteles!!
Ioana, am ras de una singura aici de bancurile tale!
.....continuarea maine.... al meu sot ma cheama la cucarica!!!!
noapte buna!

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ANASEBE
IRINA



MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:



ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ana tu te-ai pe tine ...pe min em-a tinut o saptamana. Ma apuca rasuul si acum cand il vad pe ala...pe Max merge ca e frumusel da ala....
Mira scuza-ne de baliverne ...dar ne mai apuca si pe noi. Pupici la bebeii tai frumosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LINDA un ! ae eniv icia!

MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Mira Multa sanatate!
Moni

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput