Piticlontzi de iulie-august 2004 (186)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

ADINA Sa fi sanatoasa, fericita si iubita!!!

Eu m-am uitat si peste ofertele de la bulgari, totusi mi se pare mai ieftin litoralul nostru, bineinteles ca nu sunt aceleasi conditii, dar totusi. In plus noi avem probleme cu transportul, se pare ca si la mare vom merge cu trenul
Carmen, ti-am trimis si tie fisierul, noi vrem la Mamaia, cu toate ca sunt preturi cu pana la 50% mai mari decat in celelalte statiuni, aceleasi conditii. Inca nu ne-am hotarat, am auzit numai lucruri bune despre Apollo, am gasit oferta cu 10 nopti cu mic dejun, de pe 14 august cu 791 ron/persoana. Dar mi-a placut si Amiral/comandor/Orfeu, dar sunt mai scumpe si acum m-am uitat la Minerva-Mercur (Club Mediteranean), mi se pare ok. Nu situ, in acest week-end trebuie sa ne hataram.

Liliana, falicitari pentru viza mamei, asteptam sa ne povestesti cum a fost vacanta.
Simona, se vede ca esti singura la birou, ai chef de vorba. Hai, spune drept, ti-e dor de noi.

Stiu ca ma repet, groaznica vreme

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

La multi ani Adina, sa fii sanatoasa si sa petreci bine azi!!!
Simo, ce fain sa ai zi de sport la munca...da cum faceti...mergeti cu clasa la aerobic/fitness?

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimilinca spune:

Andrea, pare mai ieftin la prima vedere....pe noi ne costa 11.5 mil/persoana si nu mai trebuie sa cumpar nici o sticla de apa, mesele sunt tip bufet suedez, gustari intre mese, bautura (bulgareasca doar) fara restrictie.. parcarea este gratuita, acces la piscina... bine se mai adauga cheltuieli cu pasaportul in caz ca nu le aveti facute, cartea verde,...

Liliana, ma bucur pentru viza obtinuta si de luat Adeluta acasa!
Anca, Doamne ajuta sa fie bine cu gradinita!
Olivia, succes in gasirea celei mai bune solutii pentru Luca mic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, goango, iti doresc inmiit din ceea ce-mi doresc mie, sa fii sanatoasa, sa ai parte de fericire si iubire alaturi de cei dragi!

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

GONGUTZA


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

La multi ani, Adinuta, sa fii fericita si...sa primesti cadouri frumoase!
Ei, sa va zic ce urat a fost ieri la Diverta, in Mall...imi pare rau ca n-am dus piticul la Romexpo, cica acolo a fost super. In Diverta, putina muzica la inceput, apoi gata, inghesiuala, tipete, un clown car enu fatea fata, si...cam atat.
Luni vorbesc cu doua posibile bone, sa-mi tineti pumnii. A inceput nebunia...ufff!!!


Diana, 28 ani, gemeni/rac
Ianca Printesica si Super Mamica


Poze strumfesti

Poze mai vechi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Salut!

Adina, La multi Ani, sa fii sanatoasa si sa ai liniste sufleteasca!

N-am mai intrat de ceva timp. Noutatea ar fi ca am inceput sa-l simt pe bebe miscand. Tot in saptamana 16 ca si la Tudor.

Cealalata noutate este ca m-am hotarat pentru Citroen. Am facut o documentare serioasa inainte, cam asa cum face Roxi inainte de a alege o oferta de turism , ca si eu sunt la fel de meticuloasa, am comparat date tehnice, dotari, am luat oferte de la reprezentante, am facut vreo trei drive teste. In final batalia s-a dat intre Volkswagen Polo si Citroen. Din pacate a cantarit mult in balanta faptul ca Polo e cu vreo 3000E mai scump. Au mai fost si alte argumente in defavoarea lui si oricum Citroenul a fost iubirea mea dintai, imi place masinuta asta de mor (pupa-o-ar mama pe ea!)
Sper ca saptamana viitoare sa am masina!

Am vrut sa mergem we asta undeva intr-o statiune, intr-o mini excursie, da cu vremea asta, o sa sfarsim din nou la un loc de joaca probabil.

Cam atat despre noi, predau legatura .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Mitzu sa stapanesti sanatoasa masinutza! si sa vina cat mai repede. hihihi ce misto pitik miscand....te rog nu ma bate ca am uitat....da nu stii inca daca e cu roz sau cu bleu, nu?
Diana spor la gasit bone!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Adina!
Multa sanatate si impliniri...si in viitor o suriora frumoasa voinicului...:)

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Roxi, nu stiu inca, si murim de nerabdare sa aflam. Pe 22 am programare la Iosup si atunci sigur aflu!

Mergi la inceput