REUSITA DIN PRIMA..???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BIENCUTA spune:

fetelor aniast acum la aceasta ora este la Giulesti pt IA.asa ca hai sa-i transmitem energie pozitiva de la si nu numai.
sa ai bafta si sa auzim de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

multumesc scumpele mele pt,raspunsuri si felicitari pt.bebiti,sa creasca ,sanatosi,frumosi si luminati...am niste emotii fetelor...dimineata va fii prima zi de tratament...prima injectie...visez bebelasi in fiecare noapte...pina si tripleti am visat...poate e ceva prevestitor,sau de la atitea ginduri...eu stiu un lucru adevarat care imi da putere...daca este voia lui Dumnezeu,va veni si bebelusul...fetelor dragi,dupa cit timp ati aflat ca vine bebe? pupicele si pentru aniast fie ca cel mai dulce si sublim vis al ei,sa se implineasca,s-o ajute Dumnezeu cu un bebic

http://www.sfaturiortodoxe.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

roaga-te mult si din suflet la -Dzeu in aceasta perioada si citeste zilnic Acatistul Sf parinti Ioachim si Ana.
Sa iti ajute D-zeu sa ti se implineasca visul!

Madalina 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by madaluta

roaga-te mult si din suflet la -Dzeu in aceasta perioada si citeste zilnic Acatistul Sf parinti Ioachim si Ana.
Sa iti ajute D-zeu sa ti se implineasca visul!

Madalina 13+

madaluta scumpa,iti multumesc din suflet pentru urarile de bine..si stii ce e ciudat?aseara pe noptiera am gasit acatistul Sfintilor Ioachim si Ana...l-a trimis tatal meu in urma cu ceva ani si ieri l-am gasit si acolo imi scria ca sa-l citesc in fiecare marti cu 3 lumanari aprinse...dar am sa-l citesc zilnic..si stiu ca daca este voia lui Dumnezeu bebe va veni degraba...madalutsa,iti doresc o sarcina cit mai usoara...si un copilas asa cum ti-l doresti tu,binecuvintat de Dumnezeu

http://www.sfaturiortodoxe.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

OANA-DANAFELICITARI pentru reusita sper sa nu te superi ca scriu aici despre bucuria ta,dar este un subiect ce l-am deschis exact pentru a vedea ca exista si minuni...si eu acum sint in toi cu tratamentul.primul fiv,protocolul lung...daca ai putea si ai avea un piculet de timp,ar fi posibil sa ne povestesti pe larg despre reusita ta?sper din suflet ca nu te-ai suparat pe mine,dar acest subiect,ori de cite ori vad reusite din prima,imi umple sufletul de speranta...si exact cum ai spus pe celalat subiect CREDINTAeste cel mai important pas spre reusita...te pup cu drag si ai grija de tine si de bebe

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Ar trebui sa printez povestile voastre incununate de succes si sa le arat sotului meu. Aseara am avut o discutie si i-am propus sa facem FIV. Mi-a zis ca nu e dispus sa arunce cu niste bani pe fereastra. Am plans de m-am umflat. Chiar nu-l inteleg!

Felicitari tuturor care au reusit si bafta multa celor care sa pregatesc!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

anca te inteleg atat de bine! Si sotul meu e in plina depresie acum dar totusi nu vrea sa ne grabim cu FIV-ul, desi ne chinuim de 5 ani. El spera ca vom reusi pana atunci si nu va mai fi nevoie, eu insa sunt mai pesimista si desi vreau FIV simt ca nu ne reusi din prima...

gabi

http://pg.photos.yahoo.com/ph/bunica164/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

zouzounaki bafta multa si reusita din prima iti doresc!

gabi

http://pg.photos.yahoo.com/ph/bunica164/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Fetele, este intersant acest subiect atita timp cit ramine on topic.

V-as ruga sa raspunda numai fetele carora le-a reusit FIV din prima. Deci fara: "Mie mi-a iesit dintr-a patra" sau "Eu acum ma pregatesc de FIV" sau "da' tu la ce doctor ai fost?", etc, etc, etc. Stiti voi la ce ma refer.

Avem subiect de FIV pentru asta, ba chiar vreo 3 subiecte de FIV...

Multumesc pentru intelegere.



Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Prietena mea a reusit din prima, tot la Giulesti, dupa 7 ani de incercari, tratamente, inseminari etc. Pierduse orice speranta. Acum are 2 fetite minunate.
Sper ca sunt on-topic, chiar daca nu este vorba despre mine (din pacate)

"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

Mergi la inceput