Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Nici eu nu am avut voal, dar nici rochie de mireasa. Am avut o rochita simpla, crem.
Nu-mi incape titulatura pe care o vroiam. E prea lunga.


ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Deci asa, maine nu ma intalnesc cu nimeni in parc. Uffffffff. Noi petrecem singure de 1 iunie inseamna. Desi o sa vina mama sa mergem cu Anuka sa-i luam ceva, dar asta pe dupa amiaza.
Si eu posed una bebitza dependenta de mine. URla draga de ea din gura de sarpe la culcare daca nu sunt cu ea. Nu-i ajunge cat ma calareste ziua.
Eu premergator nici gand. Nu-i iau si gata. SI asa nu misc in front din cauza ei, oi mai rabda pana s-o ridica si ea in picioare si sa vezi ce ma alearga atunci!
Mirela, vorba ta. La mare ma voi baga la un tratament cu ciocolata. SI daca tot sunt doar cateva minute pana la miezul noptii LA MULTI ANI!
Andiaroro, tu si Liliana patrioate. Nici mie nu-mi displace tara noastra si mai ales cred ca tare greu trebuie sa le fie celor care nu-si au parintii aproape, prietenii. Mie cred ca de asta mi-ar fi cel mai greu.
IN alta ordine de idei, pe seara am dat si eu o ora fuga la Unirii la magazin sa caut costum de baie pentru balene. Culmea e ca am si gasit.. Frumos, minunat, cu dungi si cupa F..40 F. Mare minune ca exista si asemenea masuri, ca imi luasem gandul. Inca nu l-am luat ca mai meditez asupra slipului, ce-mi placea era mare. Dupa ce ca sunt grasa, mi-e mare un slip masura 40. Ironia sortii.
MA duc sa vad pozici noi.
si Noapte BUNA!
GAta, s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Uitati si 2 poze de la nunta noastra

www.dropshots.com/day.php?userid=121923&cdate=20030706&ctime=170523" target="_blank"> nunta1
si
www.dropshots.com/day.php?userid=121923&cdate=20030705&ctime=152511" target="_blank"> nunta2

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am vazut si eu ceva poze cu Daniel (pusi pentru mami!) care seamana si acum cu..Angelo,asa mi se pare - amandoi au crescuuuut ca Fat Frumos.Dani parca e ceva mai zambaretz
Am vazut-o si pe Jasmine microbista si pe Raisa frumoasa - pozele pe care le-am raat pe mess ( ca grosul l-am vazut de muuult )
Eu dimineatza merg sa-mi fac niste analize si l-am convins si pe Ghita sa le faca - ne-am programat la alea ce se pot face gratuit ... ca n-am mai facut de cand eram gravi,cat despre el...no coment. Asa ca la prima ora analize si de acolo la birou.

MONI care DIANA (01.01.2006)

POZE DIANA la trei-patru luni

ALBUME DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Ba fetelor eu sunt pro premergator. Si asta o spun din experienta cu Diana. Dupa 7 luni insa. Dupa ce am pus-o in premergator parca mi s-au dezlegat mainile. Nu va imaginati ca statea acolo de izbeliste. Am inceput cu 5 minute, 10...etc. Si sa stiti ca sunt majoritatea reglabile pe inaltime (au vreo 3 trepte si sunt suficiente) si nu va faceti griji in privinta kg bebeilor ca nu vor mai lua atat in greutate dupa 6 luni...O sa va rugati sa ia 200 g pe luna! Iar din punctul de vedere al copilului e un lucru bun ca ii largeste orizonturile si ii mareste aria de explorare. Eu il consider benefic, si asta in contextul in care acum 2 ani eram f vehementa in privinta ne-folosirii lui. Va trebui oricum sa stati in picioare cocosate langa ei ca se vor ridica sa plece. Va scuteste de o sciatica.

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

LA MULTI ANI MIRELA!!! Multa sanatate si fericire!

LA MULTI ANI Diana de Moni, Anastasia, Maia si Daria de Nico!

Si nu in ultimul rand:

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!


ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mirela !! Multa sanatate si fericire alarturi de sot si bebe!!!
La multi ani cu sanatate sa-ti dea domnul tot ce doresti.
Zile senine si fericire, lLa Multi Ani, sa traiesti.
Ana tot in drops pui si pozele?
Bee ma bucur ca ai gasit costum de baie.
Moni bafta la intepat. si eu ma gandeam sa fac ceva analize, dar lenea e cat casa.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Corect ANASEBE

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

La multi ani tuturor copiilor, dar mai ales BEBELUSILOR DE IANUARIE - FEBRUARIE 2006

Ma duc sa-i urez bb-ului meu si sa-i dau un . sper sa nu-l trezesc.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:






MONI care DIANA (01.01.2006)

POZE DIANA la trei-patru luni

ALBUME DIANA

Mergi la inceput