Disparitie din profil?

Disparitie din profil? | Autor: light

Link direct la acest mesaj

Aveam si eu o poezie scrisa in profilul personal, e adevarat ca nu am avut unde si am scris-o la "Bio".Stiu ca Mirela a rugat utilizatorii sa nu mai scrie poezii lungi la semnatura si de preferat ar fi sa le bage la profil. Eu oricum nu aveam versurile la semnatura, le aveam la profil, la "Bio" si mi-au disparut fara urma. De ce?


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Lucia, e de mult, da cre ca tu abia acu ai observat M-am plins shi io de asta, mai ales ca la mine pina shi rubricile lipseau, nu numa contzinutu lor

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

si ma mai intitulez si membru pe faza...trebuia sa pun niste ghilimele.Intre timp am realizat ca a disparut si sectiunea "hobby" din profil, si sectiunea "stiri de ultima ora"... Da m-am prins pan la urma.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

..si la mine la fel , dar de ce au disparut????

Daniella, mama lu' Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu au fost facute modificari de structura pe profilul personal.
Daca va referiti la imaginea model de mai jos:
www.romleas.ro/profil/profil.jpg


Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Marius, kiar admin, daca nu ma inshel, a spus ca a fost o gresheala, deci modificari s-au facut, kiar daca fara voie

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput