mamici casnice- 52

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


georgi mersi de cafea

hai ca dau eu ceai si suc pentru cela care nu beau cafea






Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Neatza!Iar e vreme urata, ne-am lafait destul cu soare si vreme buna, of!Multumim de cafea si suc!Nu va dau nici o tzigara, va e klar, nu?


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Nu va dau nici o tzigara, va e klar, nu?

etete.....hai lasa ca ne luam singure ca nu mere cafeluta fara pipa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Neata si hopa s-a trezit gogoasa
Lucia Asta e modelul meu preferat hihi..sper sa ajungm azi la Diverta ca altfel il scalpez definitiv pe sotior.
Svetlana fuse buna fasolica cu afumatura cred..lui bebe i-a placut?
Nu mai am timp sa zic nik ca ma trage de maneca gogoasa, imi pare ra. Am vrut sa stiti ca traiesc.
Cami mai e colegu'acasa? Sau ramasesi cu vecinicu'?
Pup dulce ca fugim afara la parc.

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by andreea_tx

Nu va dau nici o tzigara, va e klar, nu?

etete.....hai lasa ca ne luam singure ca nu mere cafeluta fara pipa.

andreeat & Alex -8 dec.2000

www.ingerifaraaripi.8k.ro




Hai ca va dau eu.



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Iotete s-a si suparat fumatoarea inraita! Pai nu stiti ca azi e ziua aia fara tutun? Sau ma insel eu? Parca ziceau astia ceva la tv.E da lasa ca sa iti treaca supararea iti dau in loc de tigara, un , Andreea, ca presimt ca nu faci parte din acea categorie a fumatorilor pe care o detest eu.Andora, masinuta aia nu vrea deloc sa se arate, mai bine imi zici codul.Da, da, am vazut-o, sa stii ca aia mi-a placut si mie, Liviu vroia un jeep, insa a pus mana pe asta prima data cand a ajuns acolo, pe asta pe care ati ales-o voi, dar parea cam joasa pentru el, iar cea aleasa de noi era un pic mai inalta, adica aleasa tot de el in final. DAca spui ca bb e mai mic, e kiar ok, si masinuta e un pic mai mica decat a lui Liviu.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna dimineata dragutele mele,

m-a trezit postasul cu o carte de a sotului,am iesit in pijamale si cu niste ochi de ziceai ca n-am dormit toata noaptea.
la noi in continuare si ca sa-mi ridic moralul mi-am luat o cafeluta,m-am pus sa fac o painica si azi am scapat de gatiti.
fetelor fasolica a fost foarte buna,afumatura n-am mancat-o ca m-am gndit sa nu-i fie rau la bebe matei dar am mancat ciorbica,mirosea asa bine in bucatarie
al meu sot a bagat si el 2 castroane de ciorba de ma gandeam ca i se face rau.

fetelor au aparut ciresele in romania ca aici v-am spus ca sunt 69 centi 100g si nu am cumparat pina acum.numai am furat 2-3 prin magazin cand am fost la cumparaturi.astept peste 2 sapt sa halesc acasa pina nu mai pot.

revin mai tarziu,imi da aluatul peste castron




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Andora voi ce faceti? Veniti azi la Plazza?Pe noi ne-a anuntat prietena mea si cu bb Andrei ca nu mai vin azi ca sunt ocupati, noi am cam veni, insa daca se mai inrautateste vremea asta nu stiu ce o sa facem.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata!
am aparut si eu !nu ma puneti sa va povestesc,ca-s pudica.
acus barbatu' e la munca,copilu' la desene si eu la calc.
totul a reintrat in normal.
mai,eu nu-s nascuta in iunie. sunt nascuta pe 8 septembrie.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

neata!

mai,eu nu-s nascuta in iunie. sunt nascuta pe 8 septembrie.

Dana



te sarbatorim si noi de 2 ori ca sa dai de baut si mancat tot de 2 ori




Mergi la inceput