din Botosani????

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buuuna dimineaaaataaaa!

nanami, sanatate multa.
hanako, daca te plictisesti, mai fa un copil, am auzit ca trecerea de la un bebe la al 2-lea e foarte consumatoare de timp. Glumesc, sa nu te superi.
alayna, ina.

Abia astept sa-i zic maica-mii de tipa de la capatul lui 1, o trimit pe ea sa o testeze.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

deobicei nu ma plictisesc insa in timp ce zana mea doarame...ma cam plictisescda asi vrea bebe 2 insa mai este vreme..deocamdata nea doctor zice ca nu am voieinsa daca vine o sal fac singura acasafara ca nea doctor sa stie
va pup...e samurai acasa si se oftica cand staula calc
va doresc o zi buna

"cine se trezeste dimineata devreme departe ajunge"
EMILY comoara noastra poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

Ioana, e cu programare - 580729.Tipa a fost plecata o vreme pt ca a aparut bebe2 si vineri revine la munca.

Fetelor, dragutelor, eu nu sunt o mare forumista, mai ales in ale scrisului.Prefer doar sa citesc.Voi sunteti in schimb atit de active si naturale incit "m-am indragostit" de voi.Va pup, si daca cu pozele am dat chix ( am o petrece importanta simbata - 10 ani de la absolvirea facultatii- si de doua saptamini alerg dupa amiaza non stop prin oras )poate de organizat o intilnire cind veniti voi fi in stare.
ina C si Radu filosoful

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

ina... ce misto !!!! Bafta si distractie placuta

eu ma duc la culcare mai vb.

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Ce faceti fetelor?
Eu sunt inca la servici ,de la 6.30 dimineata,sunt moarta d oboseala.Ma doare ficatul si splina
Azi am fost nervoasa toata ziua si cu fundul in sus
Astept sa ma duc acasa peste o ora,sa mananc ceva si sa dorm.Dimineata de la 6 o iau de la capat

Ina,cand vii in Iasi?Vineri sau sambata? Sa nu-ti uiti aparatul foto acasa,sa faci multe pozici si sa ne le arati si noua Ti-ai gasit ceva fain de imbracat pana la urma?

Nanami,stiu cum e sa te plictisesti...Eu gateam sau ma uitam la filme ai noroc ca ai un baiatul si-ti mai umple timpul,daca nu...atunci plictiseala mare si nasoala . De ce tragi cu chiulul?

Hanako,si tu te plictisesti?Tu stai departe de Nanami?Dati-va o intalnire daca stati aproape ,macar in week-end ,vedeti voi ce...

Ioana


Va mai scriu maine,nu cred ca am putere sa mai scriu dupa ce ajung acasa ,pupici

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

alayna ce ai patit mami ??? las-o mai usor cu munca . uite aici la mine chiul . vai de capul meu dupa ce mi-am revenit eu a inceput teroristul meu cu febra . de 2 zile ma tine numai in 39.5 ,,, sunt terminata. uite acu e 2:30 noaptea si lui cica ii foame i-am dat ceva sa manance si cine stie cand mai apuc sa dorm am avut o sapt. de calvar ... si operatie si febra si eu cu treburile si durerile mele

de la mine la hanako sunt 3-4 ore cu masina , cam departe ...(asta fiind pe autostrada) cred , nu stiu sigur. hanako sta bine si cu banii si cu timpul liber ar putea ea veni
va pup pe toate si numai bine

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,imi pare rau pentru tine si pentru baiat Ai mers cu baiatul la doctor?Sau l-ai sunat?Are febra de cand cu operatia? Nu e normal asa ceva...Bine ca manaca,ar fi rau daca nu ar face-o.Imi pare rau pentru ce se intampla,sper sa-si revina cat mai curand

Eu cu munca ce sa zic,mi-am deschis un magazin alimentar cu prietenul meu si stam aici de dimineata pana seara.Avem 2 fete angajate si sunt 2 nesimtite ,trebuie sa stam numai cu gura si ochii pe ele ,altfel isi fac de cap.Sunt impertinente cu clientii,nu pastreaza curatenie si multe de genul asta.Azi le-am facut regulament ce au voie si nu sa faca.Daca nu se dau pe brazda.....out Acum sunt in proba

Te pup si ne mai auzim

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

aoleuuuuuu.... ai si de lucru nu gluma

am sunat azi doctorita , dar cica de la operatie nu se poate sa faca asa o febra doar daca ii curge din urechi , ceea ce la el nu avea asa ceva , si sa-i bag supozitoare , iar daca pana maine nu-i scade febra sa-l duc sa-l vada

bafta in continuare

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

alayna, proceduri scrise pentru fete ( maniera specifica de executare a fiecarei operatiuni ) si dc nu respecta sanatate la neamuri!
Te pup!
Sosesc simbata dimineata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

buna gagici
ALAYANA ..zici bine ..nar strica o plimbare pana la nanami
insa drumul este greuiar in wekk-end este si mi greu pt mine ...
....cine stie poate o vom vizita si pe nanami intr-o buna zi
unnnn...la nanami este un peisaj superb..numai munti si vai..imi place mult
NANAMI multa sanatate la baietelul tau gambare!!
-INA C asteptam pozicile de sambatasi distractie placuta
va pupsi va doresc o zi buna



"cine se trezeste dimineata devreme departe ajunge"
EMILY comoara noastra poze

Mergi la inceput