stimulare ovariana

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Imi pare rau cred ca nu ma-m descurcat cu asta.Asa ca:Clubul viitoarelor burtici partea a IV a, incercati ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Problema e ca nu stiu cand trebuie sa imi vina uratii, pentru ca este prima luna in care am reusit sa ovulez, asta era una din marile probleme. Si iti dai seama ca mi/am pus toate sperantele in aceasta prima ovulatie, stiu ca nu e bine, dar nu am cum sa ma controley prea bine... O sa calculey si eu 14 yile de la ovulatie, ceea ce ar fi cam marti...

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Angelique si eu cred ca durerile sunt de la pregnyl, pentru ca si eu am aceleasi simptome. Doamne ajuta sa-ti iasa testul pozitiv miercuri si sa treaca 10 zile de la pregnyl, pt. ca altfel iese fals pozitiv. Pe langa durerile de sani si spate, am si senzatii de greata, mai ales dimineata, sa fie oare tot de la pregnyl??? Ca eu nu am facut stimulare si nici utrogestan nu pun, doar pregnyl am facut! Si sunt abia in z21, asa ca nu cred ca sunt semne de sarcina, pentru ca ar fi prea devreme.
A mai avut cineva zenzatii de greata de la Pregnyl???





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_mirica spune:

SUNT AM REUSIT DUPA 1 AN DE MUNCA S-A IMPLINIT VISUL LUNA ASTA NICI NU MA ASTEPTAM. Am prestat doar o zi in perioada de mijloc dupa aceea am introdus ovule 8 zile fara sa prestez NU MA ASTEPTAM Credeam ca ovulele omoara tot si totusi s-a intamplat NU VA PIERDETI SPERANTA. Acum un an am pierdut sarcina de 24 saptamani avort spontan Credeam ca s-a petrecut ceva acolo si Domne Doamne a facut o minune. M-a insemnat 3 zile ffff. putin maroniu si s-a oprit Asteptam sa vina rusii in fiecare zi si n-a venit Sunt fericita va tin la curent cu tot ce se intampla

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

BRAVOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!! Elena mii de felicitari!.
Multa sanatate si micutului tau sa ai o sarcina usoara si multe binecuvantari de la Bunul D umnezeu ca fara el nu facem nimic.
Angelique dar tu ai un CM regulat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_mirica spune:

Sa stii Manuela ca m-a ajutat rugaciunile In fiecare sera zic Tatal Nostru si Bucura-te Marie (de trei ari) Am citit si paraclisul Maicii Domnului Cred ca EA a facut o minune. Sa va ajute pe toate Maica Domnului

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Sa te auda bunul D-zeu Elena, eu tocmai am venit de la dr. si mi-a recomandat operatie pt. ca chistul nu s-a absorbit are 3.5 cm. Ce ziceti voi fetelor este mare, ca sa trebuiasca operat, daca stiti ceva trat. pt. chisturi va rog sa-mi ziceti si mie, sunt foarte speriata si sa o iau iar de la capat o alta operatie e groaznic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_mirica spune:

Manuela iti recomand sa te duci si la alt doctor sa vezi ce parere are fara sa-i spui nimic. Imi pare sincer rau ca aud asemenea vesti din partea ta. Nu-ti pierde speranta.Sarbatori fericite tuturor

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poxeta spune:

felicitari elle mirica
Ma bucur pt tine pt ca stiu cat imi doresc si eu un bebe.Ai facut stimulare?
Ce ovule ti-ai pus?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poxeta spune:

pentru ce e vital women?

Mergi la inceput