Nu pot trimite PM...

Nu pot trimite PM... | Autor: soarelemeu

Link direct la acest mesaj

Sunt membru nou de cateva zile si nu prea ma pricep sa utilizez toate optiunile site-ului! Vreau sa trimit un PM unui utilizator si imi apare mesajul: "Scuze, x nu accepta mesaje private "... Am uitat sa setez ceva cand mi-am creat contul??? Va rog am nevoie de un raspuns...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74353

Citeste aici si aplica ce scrie...bafta!

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarelemeu spune:

merci mult Claudia, nu ma asteptam sa primesc raspuns atat de repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

daca "x" nu accepta mesaje private atunci el nu are activata aceasta optiune, nu esti tu. ii poti scrie persoanei un e-mail.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarelemeu spune:

Am incercat sa setez cum se explica in subiectul trimis, insa am reusit sa trimit doar cu reply la un mesaj primit de la un alt utilizator... nu pot insa sa trimit un PM fara a-l lega de alt PM... sper sa ma fac inteleasa!
Am testat cu o colega care are cont aici si doar in situatia mentionata mai sus a mers...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ce se intampla daca apelezi linkul de mai jos? Copiaza si paste- in browser. Ce se intampla?
http://forum.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarelemeu spune:

Buna Marius, multumesc pentru raspuns.
Am incercat cu copy/paste si mi se deschide pagina din care as putea trimite PM. Imi da voie sa introduc id_ul membrului DC, pot introduce un text, iar dupa accesarea butonului "Trimite mesaj" primesc mesajul " scuze destinatarul nu accepta mesaje private", desi am incercat sa-i trimit unei prietene care este membru activ de cativa ani, ea putand trimite/primi PM-uri. Mentionez ca mi-am setat la optiuni ..activarea mesajelor private si totusi nu reusesc sa trimit. Mai precizez ca am reusit sa trimit un PM , dar cu reply la unul primit de la prietena mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Dupa cate stiu membri nou inscrisi si care au inca mesajele moderate nu pot trimite sau primi mesaj privat, poate de aceea ai putut sa dai doar reply.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarelemeu spune:

Multumesc, acum cel putin stiu ca va trebui sa mai astept pana voi avea ceva vechime pentru a putea utiliza si aceasta optiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Realitatea este ca trebuie sa mituiesti la greu, cu suc TEC si eujenii ca sa poti trimite PM-uri......

Copil frumos, iti trimit eu un PM, cu o floare sa poti da replay......

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput