Miresele anului 2006 (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

si eu am inceput sa dau invitatiile ...de sambata chiar...dsi ma gandeam sa le dau mai tarziu (mai sunt 2 luni pana la nunta - 13.08...) dar a trebuit sa servesc cu bomboane la biserica pt a invita corul si ei au intrebat de invitatii...so....

azi am dat si la serv....

ce parere aveti despre manusile cu degete??le recomandati???...dupa biserica o sa vreau sa-mi dau manecile jos si..parca mi-as pune manusi....

vineri merg acasa la mama - Ploiesti si o sa-mi cumpar si coronita pt par....


aaaaaa..era sa uit..felicitari celorcare au devenit "doamne" in acest week-end!!!!!!!!!

http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

ramosss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Elara, din pacate n-am poze cu rochitza ca nu am luat-o acasa, mai trebuie lipite strasuri pe ea si trebuie scurtata (dar inca nu mi-am gasit incaltari si trebuie sa astept pana atunci). Si oricum, nu stiu daca o sa pun poze pana la nunta, ca mi-e frica sa n-o vada iubi cumva.

Clau, m-am executat! Gasesti ce ti-am promis la subiectul "Nunta in Cluj"!

nunta noastra

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau77 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Fetelor, anunt si eu o victorie pentru weekend-ul asta: l-am terminat de imbracat pe mire! Intr-un final am gasit costum pentru el, asa cum isi dorea, negru, simplu, finutz, dintr-un material subtirel, numai bun sa nu se coaca in iulie.


Felicitari pentru achizitie. Sa-l poarte sanatos si fericit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

salutare fetele!!! felicitari celor care a-ti mai facut achizitii...
Am mai inaintat si noi putin, am luat sucurile, sampania, am dat comanda de tort "Diplomat" foarte frumos... sper sa apuc sa mananc din el....
Elara multumesc, cred ca o sa stau mai linistita in aceea zi o sa zambesc .....



AMR 19 zile pana la nunta

Poze diverse


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

Salutare miresici!
In primul rand vreau sa felicit si eu miresicile din acest WE si sa le transmit casa de piatra si tot ce-si doresc ele!
In al doilea rand sa dau si eu raportu':
- gasit rochie mireasa una bucata crem cu auriu, doua piese corset cu strasuri si trandafirasi, fusta gen clopot cu trandafiri in partea stanga.(nu am luat-o momentan ca mai tre sa ii fac modificari si astept sa vad dc se poate face)
- gasit cocarde mumoase mumoase rau.
- gasit voal, gentuta si floricele de prins parul.
Cam atat momentan o sa revin cu vesti.

Pupici la toata lumea!


'Ubita si 'Ubitu'
Asa cum apa in apa se scurge, tot asa zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepenash spune:

Felicitari proapetelor miresici si distractie placuta in luna de miere!
Kreliutz asteptam cu mare interes pardalnicul
Azi e gata rochita, cel putin asa ar trebui, drept pentru care in weekend an fost pe la ID Sarrieri sa-mi cumpar lenjeria. Acolo am avut parte de socul vietii mele: stiti cat costa o jarteluta? Ati ghicit: 145 RON (1.450.000 lei) Si, va garantez, nu era cu nimic mai prejos decat cea primita cadou la achizitionarea revistei Unica Wedding si care, sunt convinsa, n-a costat atat, doar ca mie imi este destul de micuta aia, ajungand doar pana pe la genunchi.
Alte nazbatii de weekend... vroiam sa schimb restaurantul cu o luna jumatate inainte de nunta pentru ca am aflat despre Colosseum (Palatul Bragadiru) ca s-a eliberat pe data de 8 iulie si eram hotarata sa fac nunta acolo chiar si cu o saptamana mai devreme. Noroc ca nasii nu pot ajunge in tara atunci, si-au planificat deja concediul si, lucrand intr-o ambasada, nu e usor sa-si schimbe concediul dupa cum imi tuna mie, si am ramas pe loc, cu Yda.

Cam astea sunt aventurile noastre din weekend!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Krelia vine inelusul!!! Mortal!!! Abia astept sa ne pui poze si sa ne pove cum ti l-a daruit.
Pepenash jarteluta aia din revista, cred ca la toata lumea vine pana la genunchi.asa ca.... iei una mai ieftina , nu de 1 mil. jumatate.



www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

…am cam lipsit…acum recuperez paginile pe care le-ati scris!

In primul rand Blueyes, Magda Raluca, NicoletaB CASA DE PIATRA !!!

Sambata am fost la o nunta si …..AM PRINS BUCHETUL!!!!!...mai tarziu apar cu poze!

Rallu…nu e nici o suparare cu tortul ….ma bucur ca ti-a placut…noi o sa avem flori naturale pe tort, inca nun e-am hotarat la culoarea florilor dar mai vedem noi….si mie imi plac mireseii tai!
Ralu…ma bucur ca ati hotarat unde mergeti in Honeymoon…va fi super sunt convinsa!...cum stai cu invitatiile...le-ati impartit...noi am fost tot pe drum si am dat abia un sfert...si cand te gandesti ca mai e numai o luna!...parca nu imi vine sa cred ce repede a trecut timpul!
Kateryna…felicitari pentru bebe!
Danye…imi plac rochitele pentru cununie…prima e mortala!
Mimika…te inteleg perfect…pana in 15 iunie si eu trebuie sa depun lucrarea de dizertatie pentru masterat…si sunt deja in criza de timp…nici macar tema nu am pentru lucrare!
Prisi…sa fi fericita, frumoasa si iubita …esti foarte frumoasa in rochita de mireasa!
Kreliut…sanatate multa! Fi cuminte si te faci bine imediat!....inelush....dupa atatea asteptari...trebuie sa fi in al 9-lea cer....fa si tu o exceptie sic and o sa-l primesti arata si la fete!
Gio…rochita e superba, ai ales bine! Pup la Marco!

…si acum noutati…am cumparat camasa mire foarte interesanta cu 2 gulere…adika de schimb …un guler pentru lavaliere si un guler normal de camasa pentru schimb!
Mi-am cumparat rochita pentru cununie…ROSIE! Inca nu am poze...dar am sa fac cu telefonul...ca aparatul nu e la mine!
Am cumparat si bijuteriile pentru miresica!
…si am innebunit de tot…m-am tuns vreo 10cm si mi-am taiat breton!
Va pup....mai tarziu pun poze!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Si noi ne-am hotarat unde mergem www.miracleotel.com
hihihi abia astept!!! (dar, pana atunci tb sa mergem la agentie, nu? )

ma mai gandesc...cu inelushu'


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lid spune:

krelia am vazut siteul cu hotelul tau si mi-a placut tare mult. Te rog imi trimiti si mie mai multe detalii, preturi etc. Chiar ma intereseaza foarte tare ca si noi tot in cautare de luna de miere suntem. si avem nunta o zi dupa tine asa ca s-ar putea sa fim vecine daca nu te superi
Astept vesti

http://www.alidaandadi.myevent.com

Mergi la inceput