Copilasi de Mai - Iunie 2004 (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alus spune:

LA MULTI ANI SEBI!!!
LA MULTI ANI RARES ANDREI!!!
LA MULTI ANI MARIA CAROLINA!!!

LA MULTI ANI IRINUSHA

Clau- multa multa sanatate!!!Mai bine ar fi sa iei concediu, sa stai in casa si sa te odihnesti putin.

Carmen, Jula- um vamai simtiti?

Strumfi- imi pare rau ca am scris Mihaita in loc da Mariuca, dar asta inseamna ca va urez cat mai curand un Mihaita!!!

Ioana- petrecere frumoasa.Asteptam poze.

Simona- sarmanul Victoras, ma bucur ca acum totul este bine

La noi nimic interesant, vremea este ploioasa si este frig cam 25 grade deci stam in casa, maine va fi la fel, dar avem musafiri,pe Cristina si Catalin, ei lucreaza la o firma din polonia cale colaboreaza cu romania.

Pupici la toate mamele

mica futbolista :-))

Alus + Julia Poze Julia
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64324" target="_blank">Cum sau nascut Sylwia si Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna,buna!

LA MULTI ANI IRINUSHA!Sa te bucuri de cei dragi, sa ai bafta in ceea ce faci si sa fii fericita toata viata!Pe cand un bb2?

Simona, ca intotdeauna scrii f. frumos! Victoras si-a luat rolul de protector al surioarei, ca doar este barbat!! Cred ca este asa frumos!
Ma bucur ca sunteti mai bine!

Danaa
, felicitari!!Pupici lui Stefanel cel luptator! Chiar ca este pasionat de trenulete! cat priveste desenul, trebuie sa recunos ca si eu sunt anti-talent!
Carmen, super! Ma bucur ca Iustin s-a insanatosit!Multa sanatate tuturor!
Nicoleta,cate jucarii i-ai lua luat!!Sa le foloseasca cu placere!
Alus,distractie placuta!Ce mai face Julia?
Si noi avem maine intalnire in familie-vin si cumnatul cu sotia- de abia acum il sarbatorim pe Sebi.Am avut si astazi un tort la tara, au participat si muncitorii care fac casa la sarbatorirea lui Sebi.
Apoi, pt. ca nasii au fost plecati din Bucuresti, vom mai sarbatori si sambata/duminica viitoare.Ne gandeam sa mergem l un loc de joaca pt. copii (au si ei un baietel de 3,5 ani), dar sa vedem daca mai gasim libr (am fost astazi la unul din apropiere si era deja rezervat toata sambata viitoare ).De, daca ne-am trezit si noi in ultimul ceas!!!


Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Pt. maine voi face doar niste peste prajit (ne place f. mult salau, inclusiv lui Sebi), vom cumpara tort de inghetata (si la dorinta musafirilor) si vom face niste salate usoare! Atat, ca daca ne chinuim prea mult nu se mananca nimic!!

Danaa,de frumos nu este chiar asa frumos (adica toti copilasii de aici sunt la fel sau chiar mai frumosi), dar de razgaiat n-are pereche; scoate untul din toata familia -parinti,bunici,unchi si matusi!
Exemplificare aici
Daca mai ai timp, pozele noastre le poti gasi aici (in ordine cronologica inversa-de la mai noi la mai vechi):

http://community.webshots.com/user/sebymatei3 (in albumul "la tara" am pus cateva poze de zilele acestea)
http://community.webshots.com/user/sebyalex
http://community.webshots.com/user/sebymatei2
http://community.webshots.com/user/sebymatei
http://community.webshots.com/user/anacami

iar filmulete la:
http://www.dropshots.com/anamatei (mie imi place cel din 18 aprilie )

Waw, ce pomelnic am,cat pe ce sa nu mai stiu toate conturile !

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

La Multi Ani Irinusha

Anacami am vazut filmuletzele am ramas asea,Sebi vorbeste foarte bine si clar,excelent.Felicitari ai baiat mare si frumos

Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Puteti sa ma omorati, va dau voie ca stiu ca sunt imposibila cu scrisul.

Nicoleta, sa-ti traiasca minunea de fata si sa-ti aduca numai bucurii. Sarut-o si din partea noastra din tot sufetul.

Anacami, pupa si tu gimnastul lu mama si sa va dea Dumnezeu numai fericire la toti.

Irinusha, LA MULTI ANI alaturi de comorile vietii tale. Sa fii fericita!

Si acum sa cante muzica!







Cius, ce bine ca s-a desumflat manuta. Si sa stii ca se poate sa slabesti 3 kg in 6 zile. Eu am slabit 5,5 kg in 10 zile. Am tinut dieta daneza si acum am 60 kg. Sper sa ma tina.

Diana, esti o fericita. Sunteti o familie f frumoasa, cat despre Timeea, m-ai facut sa incep sa ma gandesc serios la bebe2.

Clau, repede la doctor ca nu-i de glumit.

Madutza, ce tratament homeopat ii aplici tu Anei cand simti ca raceste? Eu pana acum am stat pe suc de catina 2 lingurite zilnic, o fiola de vit C si 1 doza oscilococcinum pe zi, cand il vad ca e putin mucios. Daca si a doua zi ii mai curge nasul, ii mai dau inca o fiola de vit C si oscilo si de obicei ii trece definitiv. De 4 luni nu mi-a mai racit deloc. Dar parca tu ziceai si de ceva propol pur. Cum e?

Dana, vazut tort, explicatii, copiat si pus la dosar pana ma incumet. Pupa nazdravanii.

Lauriciule, cum au iesit analizele? A inceput sa manance Inisa?

Irinelule, n-ati scapat mama de colici? Of, raceala si ti si Danut...sper ca Maria sa nu ia...va pup si va mai sun...cam intr-o luna doua va reglati si cu somnul si vorbim si noi la telefon. Pupa mama burtica necajita si nasucul mucios.

Laurina, la noi seara e distractia. Sa vezi atunci ce povesti gogonate inventam pana mananca Eric.

Bertha, chiar ca esti profesor de Dariuseasca. Si fiu-meu vorbeste pe lima lui, dar la noi functioneaza mai mult limbajul semnelor. A inceput de vreo luna sa tot repete dupa noi, mai ales cuvinte din 2 silabe. Curand prevad ca nu se mai opreste. Acum suntem in "febra Barney". Toata ziua buna ziua vrea Barney.

Noi astazi mergem la Festivalul Capsunilor, asa ca diseara avem in meniu capsuni, capsuni, capsuni.

Va pupacesc inca o data pe toate si pe sarbatoriti, dar nu uitam nici smecherasii nostri mici,




Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...aproape!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

La multi ani Daniel!
La multi ani Dragos!


Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Poze
Poze noi si Poze Craciun
Vacanta Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna!

Daniel!Sa cresti mare, sanatos, sa ai parte de o viata frumoasa!Irinel, sa te bucuri de copilasii tai minunati!Cred ca ati avut o sarbatoare deosebita,mai ales ca sunteti in formatie completa!!!

Dragos!Sa fii sanatos si sa ai mult noroc!

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

P.S. um si astazi am sarbatorit, m-am gandit si la voi cand am inchinat un pahar de vin

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madisor spune:


Buna seara!



La multzi ani, Daniel si Dragos!
La multzi ani, Irinusha! Sa fii fericita si iubita!

Noi multzumim pentru urari! Abia acum am paucat sa intru sa va scriu cateva vorbe! Clara e din ce in ce mai vorbaretza si e tare incantata de carutzul pt. papusi si tricicleta!

Danaa, multzi pupici lui Stefan!
Simona, pupici celor doua minunatzii ale tale! Sper sa fie totul in regula la voi! Va sarut!
Anacami, pupa-l pe vorbaretz si din partea noastra! Nu stiu cand o sa mai apuc sa pun si eu ceva...
Laureta, pupici Inisei! Cum au iesit analizele?!
Nicoleta, pup-o pe printzesa din partea noastra!

Tre' sa inchei ca le e foame...!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

iar nu am mai intrat de un veac.
La multi ani tuturor sarbatoritior!!!

am pus poze in sfarsit. din luna mai, plus din excursia de la Vulcanii noroiosi ca le-am promis de mult sinu am reusit sa pun poze.

Noi suntem bine. nitel necajiti ca Andu a avut ieri barajul pe capitala la Cangurul- matematica - si a cam zburlit-o. A gresit 5 subiecte din 24. si macar daca le gresea pe alea grele... Dar a gresit numai exercitii banale. Tot ce a fost greu inclusiv un exercitiu care nici nu-l facusera inca la clasa, le-a facut bine. A fost tare dezamagit de el aseara cand si-a dat seama ca i le-am corectat eu. Iesise din sala ca o floare, ca le-a facut pe toate dupa el. si cand am inceput verificare... vai de noi. A promis ca-si ia revansa la anu'.




Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
http://community.webshots.com/user/cata2005

Mergi la inceput