Bebelusi de sept - oct 2005 (119)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Multumim, multumim; asa e, am fata mare.

Cristina, inca nu ne-am mutat; noi in cladirea asta am stat asa: intii la 5, apoi la 9, acum la 8, si o sa ne mutam probabil la 10. Faza e ca sint neseriosi administratorii, stim ce le poate pielea, dar avem contract cu ei si nu putem iesi.
irina cuscra, nici o grija, iti aduceam eu aminte miine de Vladut. Plecati de miine la parintii tai?

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_G spune:

Sa felicit si eu sarbatoritii de azi. Incepem cu fetele: La Multi Ani! Miruna, Elena-Noelia; si continuam cu flacaii: Victor si Vlad-Ioan.
Spuneti-mi si mie dintre bbi care si cum is cuplati? Din cite-mi dau seama e nevoie de baieti.

Oana si Andra (21.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Chiar asa fetele din Galati..... mobilizati-va !!!

nesimtita aia trebuie sa isi primeasca lectia!

Ceea ce e bun doar pentru tine, nu e bun de nimic!


Irina si Noelia - - 25 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Kristinutza, ne-a confundat lumea? Deja? De-abia mi-am pus glow-ul. M-am uitat pe subiectul cu glow si am vazut acolo ce culori si intensitati. Asta mi-a placut. Eu inca de la inceput ma "vedeam albastra". Adica asa mi-ar fi placut de la inceput. Acuma ma gandesc la o titulatura dar nu am nici o idee.


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

eu ma mobilizez la treaba ca apoi se trezeste Noa si trebuie sa iesim la plimbare- tocmai se aude

Ceea ce e bun doar pentru tine, nu e bun de nimic!


Irina si Noelia - - 25 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Ca tot veni vorba de incuscreala din nou, cuscra mea nu a semnat azi. Tonnia, chefuiesti? Sau dormi ca sa recuperezi noaptea trecuta dupa trezirile lui Dinu?


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Inna, hai sa te luam noi....suntem mici, dar avem doi dinti deja. Uite!aici si un zambet pentru Noelia si uite ce ochi am
Mai sunt poze la 6 luni. Uita-te la noi!

Veronica Szamcsek si bebe Stefan Peter (07.11.2005)
Poze cu Stefan Peter; Poze la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

va multumec fetelor pt sutien ,dragute ca totdeauna

deci ieri pe la 17 simt ca curge ceva ma duc repede la buda si ce sa vad sange ,ma duc repede si sun la spital ii explic cucoanei de la laborator ca am facut niste analize luni si o rog sa sa uite sa imi spun daca sint insarcinata ,draguta doamna mi_a zis ca testul este negativ ..........deci mi_a venit CM, am avut o dereglare hormonala care acum trebuie sa facem iarasi un pachet de analize si ecografi sa vedem ce este


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Oana, pai sunt mai multi baieti decat fete. Nu cred ca e nevoie de baieti. Daca da, mergem si racolam de la alte generatii .


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

karmenutza, in primul rand io te-am confundat cu mine. ca ma uitam mirata ce-am scris si nu-mi aminteam. de fapt scrisesei tu.

dar imi amintesc o faza cand eram gravidutze si se facea lista pt o intalneala. si eu inca nu scrisesem nimic pt ca nu stiam daca o sa am tura atunci sau nu. surpriza a aparut cand am vazut lista pe care scria cine vine si "kristinutza - daca nu e pe tura". eu chiar nu intelegeam de unde pana unde stia lumea de turele mele, ca doar nu spusesem nimik!!! mai tarziu mi-am dat seama ca cine a scris lista, confundase karmenutza cu kristinutza si aveai si tu probleme cu ture.

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze

Mergi la inceput