Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Fetelor am luat 9 la statistica... si as fi putut lua primul meu 10 din sesiunea asta da' m-a lasat memoria la o intrebare si nimereala n-a tinut... eh, e bine si-asa!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Miha lasa ca este f.bine
fetelor o facem lata cand terminam cu examenele


iri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

eu am luat 7 la statistica, sincer m-am blocat, le-am invatat mecanic ,la 4 intrb. mai mult le-am ghicit nu mi-a placut si basta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amica spune:

Buna, studentici,
Sper sa gasesc printre voi pe cineva care sa poata sa ma ajute. Am nevoie de 2 definitii din dictionarul de Sociologie Economica de Emilian Dobrescu. Nu am de unde sa-l iau... Daca cineva dintre voi are acest dictionar, va rog mult de tot sa-mi dati o mana de ajutor.
Va multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Buna fetelor!
eu azi am trecut pe langa 10 am luat 9


iri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Buna fetele
Ia sa mai scriem si pe-aici ca sa ramana deschis ca mai am nevoie cateodata de informatii si e bine sa am unde sa vin sa-ntreb...
Succes la invatat si note maxime la examene, mai e putin si terminam!
O zi buna!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Nu mai intra nimeni pe-aici?
Eu o sa plec cu la cumparaturi... da' ma-ntorc, poate va gasesc
Va pup
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

M-am intooooooooooooors!!!
Am luat cate ceva dulce, cereale, rezerva pt tantari ca sa nu mai stau sa pun pastile, da' am luat si pastile pt camera cealalta siiiiiiiiiiiii... am luat olita pt bb , ca am de gand sa o-nvat s-o foloseasca!
Si voi tot nu ati mai trecut p-aici, se vede treaba ca invatati nu gluma! Ia ca ma apuc si eu ca sa nu fac opinie separata!
Pupici fetelor
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Esti harnicuta! Nici gand sa invat, mai am o saptamana pana la urmatorul examen, am citit o data, mai e timp...
Informatii noi nu prea avem, suntem numai boboace pe-aici. Irina imi zicea ca e obligatoriu sa facem practica in vara asta si sa prezentam lucrare in semestrul I din anul II. Tu ai auzit ceva? La noi nu s-a afisat inca nimic, o sa intreb la urmatorul examen.

PS: Tu inveti de pe-acum bebelina la olita? Nu e prea micuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

'Na ziua fetele!!
Azi nici eu n-am chef de invatat Alma, da' eu am un ex de sem II si o restanta, asa ca n-am incotro, tre' sa trag de mine!
De practica am auzit deja de sambata trecuta dar era afisat la avizier de la inceputul anului si stiam ca tre' s-o fac doar ca nu stiam unde si cat timp, inca nu stiu cate ore trebuie sa fac, dar am unde, o sa merg la o casa de copii unde-am lucrat.

Ei, nu m-apuc acum s-o-nvat p-asta mica sa stea pe olita, insa in iarna cand am vazut olitele erau peste 200 de mii, acum am gasit-o la 145 de mii, asa ca am luat-o ca e bine s-o am. Pe cea mare am inceput s-o pun pe olita de cand a inceput sa stea in fundulet,la 1 an si 6 luni am fost cu ea in tabara cu copiii de la casa de copii si vreau sa spun ca o singura data a avut un "accident" in rest n-am avut probleme. Sper sa fie si asta mica la fel...

S-avem spor la invatat ... noi astea care avem nevoie saptamana asta... ca tu Alma esti fericita
Va pup
Miha

Mergi la inceput