Piticlonti de iulie-august 2004 (184)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Felicitari Felicia , ma bucur din suflet pentru voi !!!!
Olivia , ti-am scris mail ...
Gabi , bafta cu gradinita ..incarca-te cu multa rabdare ..asta am vrut si eu ..dar acum nu poti sa faci o -cresa gradi dc nu ai Fundatie sau Asociatie non-profit ... chiriile la spatii sunt foarte mari , o carca de avize , cu personalul nu mai zic ...Eu iti pumnii si sa ai mai mult curaj ca mine si sa fie asa cum iti doresti !!!trece-ne pe lista ...
Lia , eu cred ca este o greseala ..cred ca 200.000/zi ... nu pe ora ..ca ies foarte , foarte multi bani ...
Ioana , si eu am aceeasi problema , am zis ca o sa-i cumpar niste sandalute cu care sa-l tin in casa ..pana acum am avut nsite sosetute din piele ..au fost minunate ...dar nu am mai gasit ..nu stiu ce o fi asa greu de facut si au fost foarte practici ...ma gandeam sa iau modelul si sa-i fac la o croitorie ...
Noi in wknd-ul asta facem mari transformari ...ne mutam in pat normal si renuntam la bibe ..tineti-mi pumnii !!!!
pup fetele ....

edit ...am venit aici ....nu stiam de piticlonti ...suna bine si ....scuze


Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Pako, poti sa te bucuri de acum...ca e clar cu okisori...:)

Simona, tinem pumnii!
Si noi vrem sa-i facem pat de o persoana Mariei cand ne mutam...

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simonel, bravo, ai reusit! oi fi gravida?
sfatul meu: nu face ambele schimbari odata. inebunesti cupilu. intai patu si dupa aia biberonu. sau invers, cum crezi tu ca e mai bine. dar nu amandoua odata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

felicia, sa fie intr-un ceas buuun daca e asa cum zice ioana, sarcina usoara si bebe cu coitze sau fundite cum `oti vrea voi si sanatos sa fie!! felicitari!
edit, simona, ce-i cu simona?! brei, fiti mai esplicite
Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

nu Roxi ..eu pe bb2 il iau "de gata " ...
multumesc de sfaturi

Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:


pako, felicitari!!!!!Sa fie intr-un ceas bun, sa fii sanatoasa si sa ai sarcina usoara!
kro, pt. problema cu stomatita, incearca si "Planta Gingival", produs de PlantExtract.
Va multumesc pt. raspunsuri, dar m-am ingrijorat de fapt si mai rau! Seara i-am dat cu Epitelin(cream pe baza de galbenele si alte "balarii"), ziua doar in sosetele si am dat in sandalute cand a fost afara cu un spray antiperspirant.Sa vad ce se intampla!

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Oauuu, Felicia, apoi multe felicitari si sanatate ! Bebe sa fie sanatos si tu sa ai o sarcina usoara ! Multi pupici !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simonel, chiar pe cand bb2? ca nu ai mai zis nimic de asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Felicitari la proaspata mamica.
Olivia- sotu tau e depresat din motive de lipsa de copil? multi, timpu trece repede, o sa vezi. Si ai grija de el!
Noi exportam copilu la bunici de vineri incepand, pentru o saptamana. Am rugat-o pe maica -mea sa mi-l returneze disciplinat, ca-n ultimul timp a cam luat-o pe aratura. (asa ca Olivia, vezi ca Luca e absolut normal, in trend as zice).

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

stai ca m-am prins, ptiuu, batrinetile mele. simonici, felicitari, cum stati, in ce faza sunteti? va tin pumnii sa nu va loviti (orea tare) de birocratie

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput