Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aveti un ritm la scris... ceva de groaza.
eu am terminat chiftelutele, am hranit purcelul. nu-i place branzica cu banana. si-a facut o greata fetelor, ca nici n-a mai respirat. m-am speriat si l-am intors cu capul in jos, si a scos tot din gura.
astept sa se incarce acumulatorii sa pun poze.

Ioana super tari fazele. aia cu suzeta a fost mai misto, caci cu cazutul din patut.... radem noi radem, dar nu-i de ras.
Denisa are dreptate mama ta, e totusi cam devreme sa stea in picioare, dar tu stii mai bine. cu concursul .... asteptam sa ne voteze altii ca noi nu putem vota.... nu avem multe postari.
Irinel, eu am comandat Pentaximul la Sensiblu.
Ralu am vazut-o iar pe Anastasia cu coronita de flori pe cap. e leita tati.
Deci, Irina degeaba vrei tu sa-l cuplezi pe Mario cu Di, ca el are deja o gagica. sau cel putin o cauta, daca nu a gasit-o pana acum. Imediat ma uit la poze.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Irina Unde ai fugit cu pipa aia?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Gata l-am vazut pe mario. pai mai irina, poate a plecat sa atace pampersul ala, care i l-ai lasat la nas. .

Cine a mai pus poze noi?

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

hai ca am mai aparut si noi pe la voi...
Cata, cum ti-a iesit tunsura? Ti-ai facut si suvite? Am vazut si eu pozele cu Bia chinuindu-se sa se ridice. Exact la faza asta suntem si noi, Ioana se apuca de pantaloni si incearca sa se traga in sus...daca ar si reusi...
AnaS, ma bucur ca l-au externat pe tatal tau. Am vazut si eu pozele cu Tibi, de unde stii ca-l mananca gingiile? Ii cresc dintii de ai inceput sa-i dai siropel?
Giova ce te tot plangi ma ca esti grasa, poate nu se vede in poze ca mie nu mi se parte deloc. Cred ca v-atyi distrat fain la gratar. Misto pozele, mai ales alea cu Marcolino pe sezlong, l-au bagat pe Marcolino la beri?
Irina vad ca Mario a luat-o din loc! Acum mi se pare ca seamana si cu marian ceva ceva.
Ana_m ai fost la plaja? Eu nu stiu daca sa merg la plaja cu Ioana sau nu? Cam intre ce ore ar fi bine? Lasa ca se obisnuieste francesca sa pape si cereale, persevereaza, da-i si tu putin cate putin. Vad ca n-ati mai pus poze noi. Frumusica galusca in costumas verde, si ce bine sta in fundulet. A mea inca nu sta...


daniela si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Giova aia era momeala tu...
Stai ca nu am apucat sa fum ...ca am treaba cu Brad si cu Beckam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Noi transpiram in grup aici, adica eu cu Ayan pe mine.
Am calcat cateva rufe, s-a facut si mai cald.
Ma bag si eu la vizionat poze.

Alina si Ayan
http://photos.yahoo.com/ph/alinanegrescu//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am mai vazut-o pe Tea lui Bee, doamnce ce dulce e cu limba scoasa. si in curte acolo la bunic, cu catelul. Si mi se pare ca seamana Cu Francesca.
Mirela ce strengar ai tu, cu batic in cap!!!
Daniela daca o duci pe Ioana la plaja, ma gandesc ca nu o ti la soare. asa ca...poti iesi dim. pana pe la 11 si dupa amiaza dupa 4-5.
I-a bagat pe amandoi sub masa.Barbatii astia nu rezista la bautura.
Alina lasa calcatul ca e cald, calci dim. devreme sau seara.spor la vizionat.
Irina ce Brad, ce Becham?

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

MARCH, mie mi-a zis asistenta sa il tin la plaja pe Ayan dupa ce implineste sase luni. Si nici atunci la plaja, ci sub umbrela, cu crema de protectie solara pentru bebelusi si dimineata pana in ora 11 o ora si seara dupa ora 4 inca o ora. Cred ca tine tentatia e mare! Si noi o sa mergem cu Ayan la mare anul asta, cred ca prin iulie.

Alina si Ayan
http://photos.yahoo.com/ph/alinanegrescu//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

GIOVA, seara cand vine Gabi abia avem timp sa papam, sa facem dus toti trei si sa mai stam putin de vorba. Asa ca treaba o fac ziua. Cand pot. Ce spirit de observatie ai cu Pampersul lui Mario!

Alina si Ayan
http://photos.yahoo.com/ph/alinanegrescu//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Deci gata pipa , gata somnul lui Mario.
Paieu dc ajung acasa acum in vara (Doamne ajuta!!!) eu am sa il duc la plaja imediat cred ca dupa amiaza ca dimineata se trezeste cotea. Pai nustau eu fara plaja si nici fiimiu...il obisnuiesc de mic . Cu crema pe el si palarie ce poate sa aiba?
Si aici e cald da in casa eok in masina insa eu dau drumul la aer si de ceva timp dar a fost ok.
Sa vad acasa la Cta dc dau drumul sau nu.
Ma duc sa vad ce izbeste in patut ca dc il strica il culc pe jos.

Mergi la inceput