Judetul BACAU (3)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Mihaela, cum pui tu gogosari in bulion, ca eu nu stiu reteta....
Eu sunt disponibila oricand, sa vedem cine preia sarcina de intalneala....sau initiativa...

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna dimineata!
Alina - si eu primesc tot felul de "conservaraie" pentru iarna si de la mama si de la soacra mea dar cateodata ma mai apuca o nebunie de asta sa pregatesc eu cate ceva. Anul trecut am facut prima data zacusca de vinete si mai am o reteta de gogosari in sos care ne place tare mult( daca te intereseaza iti dau reteta).
Am luat ieri necesarul pentru zacusca, sper ca vremea sa se indrepte pentru ca vreau sa merg la tara sa o pregatesc acasa nu prea am conditii.
Am sa incerc si eu reteta ta dar de acum saptamana viitoare.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Pai, cum mai fetelor...pe pagina 4????
Stiu ca e vremea conservelor...dar asa un respiro....
Criss, sigur ca vreau si eu reteta, ca poate o conving pe soacra s-o faca.......


Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramonica spune:

deeeci..ramane pe marti - iar daca e vreme nasoala, doar n-o sa ne urnim cu catel cu purcel ca sa ne prinda vreo ploaie - amanam pe miercuri! Fetele, io am o idee: ca sa fim sigure ca nu ne intalnim noi insene cu sinele nostru, hai sa mai vorbim pe messenger...Va dati seama ca va trebui sa ne si recunoastem...si n-o sa ma apuc acu' sa scriu: blonda, 1.80, 60 kile, o sa am un ziar in mana...
Daca nu e buna varianta asta, sa zicem marti la 16:45 la intrarea in Parc - aia de langa Liceul Pedagogic...nu cred ca tot Bacaul o sa-si dea fix la ora aia intalnire, si , deci, o sa ne gasim...

laurica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Pentru noi e ok , ziua de marti si ora....iar cine vrea sa ma acceseze pe messanger, dam si adresa: alinatanasache@yahoo.com.
Pupici si o zi buna, caci vad ca soarele e deja ...la orizont, speram doar sa se mai incalzeasca un pic...

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

fetele!!!

E super ora de intalneala...mai ales ca se anunta si vreme buuuuna.
Laura buna faza cu ziarul
Totusi eu fiind din Buhusi poate voi mai intarzia putintel...Asa ca daca totusi nu voi ajunge la intalneala la ora fixata si voi mai intarzia vre-o 10 minute, imi da cineva un nr de tel???Sau cum voi face sa dau de voi????

edit:Alina nu mai stiu exact reteta (ca numai anul trecut am facut-o si m-a ajutat cumnata-miu), dar maine il intreb si iti spun dupa aceea.



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

' neata, fetelor....
Se pare ca toata lumea e la ...lucru...dar nici un alt semn, pentru maine....?
Mihaela, sigur ca te asteptam...si la semn de recunoastre , noi avem un carucior de va "sare imediat in ochi"- e verde- kiwi, na ca nu stiu nici culorile, dar sigur o sa ne vedeti....
Deci cine se inscrie maine?

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:


OKY Alina inseamna ca va voi gasi sigur

Deci cine se mai inscrie????Hai repede fetele la apel, ca numai maine nu-i poimanie, stiti voi





www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Sper ca maine sa fie o zi frumoasa, sa fie cald pentru a avea o plimbare placuta. Tare rau imi pare ca nu pot participa..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

OK, recapitulare:
Cine vine la intalnirea de azi, anuntata la ora 16.45-17.00 la intrarea parc dinspre Liceul Pedagocic?
- s-a anuntat lauramonica( nu a mai dat nici un semn)
- confirmare Mihaela Amalia
- si subsemnataAsteptam ...un semne si o veste....

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput