Judetul BACAU (3)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

buna vecinele!!!
haideti la povesti... ptr fiecare dupa pofta inimii
nu sunteti singure...sunt si eu pe baricade

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
Gabriel José García Márquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Mai nou ma bate un gand sa fac ceva cursuri de contabilitate, dar habar nu am unde...asa ca adresez o rugaminte celor care au cunostinte in cauzasa-mi dea si mie cateva indicii.

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Buna seara!
Noi am fost plecati de acasa aproape toata ziua..Nu am facut nimic senzatioanal, doar cumparaturi si am reusit sa reparam frigiderul parintilor mei(daca o sa stam acolo o sa avem nevoie de el)..
Toata familia ne bucuram de ultimele zile de vacanta, Adi de luni incepe serviciul dar eu si Ana mai avem ...
Alina - bafta la cursuri, sper sa gasesti ceva convenabil
Oana - te-ai mai lamurit cu gradinitele?
Geta cred ca e in toiul pregatirilor..Petrecere frumoasa nasico!!!

Noapte buna si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

' neata!
pentru frigider, criss si bucurati-va de vacanta chiar daca mai e putin!

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:



Reusesc sa va scriu printre picaturi, ca de citit v-am mai citit...

Oanab iti spun si eu cu intarziere "bine ai venit" in clubul nostru.
Ia uitati fetelor (cu sau fara) www.minimaxtv.ro/article.php?id=856" target="_blank">aici...ce ziceti o punem de o intalneala pe 2 septembrie???





www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Mihaela , noi suntem receptivi la propuneri...si asteptam ziua cea mare.

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanab125 spune:

Daca vom fi in localitate, mergem si noi la spectacol, sau vom incerca, deoarece, cred ca va fi o mare nebunie.As vrea sa va intreb ceva, poate stiti:fata unei prietene va avea in curand ziua de nastere si mamica ar vrea niste baloane cu heliu pe care sa scrie "La multi ani", eventual sa fie si o poza. Stiti vreo firma si cam cat ar costa?Tipa nu dispune de sume colosale. Vrea 2-3 baloane :unul cu o poza si vreo 2-3 cu "la multi ani" si numele copilului. Face vreo firma doar atat? Imi puteti recomanda pe cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramonica spune:

as veni si eu la spectacol, dar urasc aglomeratia...plus ca suntem prea mici ca sa rezistam intr-o incapere mai mult timp, si mai nou se sperie de multime de oameni..dar poate ne intalnim in parc, ce ziceti???

laurica

[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Si noi uram aglomeratia, dar ce nu face omul pentru o intalnire cu niste feta asa simpatice?
Mi se pare totusi mult mai buna ideea cu parcul, asa ca laura astept un PM si stabilim o ora si cum eu sunt mai toata ziua pe net....imediat fac si prezenta. Pupam toate vecinile si toti ingerasii lor.

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna dimineta !

Din pacate nu putem participa la intalnirea cu Caravana Minimax desi Ana si-ar dori ff mult, si nici la intalnirea cu voi desi imi doresc acest lucru..distanta asta

Mihaela - ce ocupata esti ...cand ne mai povestesti pe indelete ce ai mai facut si mai ales ce mai face Amalia?
Sambata placuta si

Mergi la inceput