Judetul BACAU (3)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauramonica spune:

Doamnele, va urez o zi frumoasa si o saptamana plina de satisfactii ( de orice fel).Celor care plecati in concediu. va urez sa va distrati pe cinste!!!
Va pup pe toate!!

laurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

laura..da ce protocolara esti azi!!!
sa avem cu toate multi ani de sanatate,fericire si numai implimiri...na cam scos-o..of ..of.. mai.. maaaaii

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
Gabriel José García Márquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

buna dimineata Bacau!
buna vecinele!
mai sa fie ...zic neata la ora 12...da nici cu voi nu ma laud...helloooo....where ar you?....
oricum ar fi eu va doresc toate cele bune si ...SA AUZIM DE BINE!!!

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
Gabriel José García Márquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramonica spune:

doamnele, ce mai faceti? Ati plecat cu toatele?EU abia am reusit sa-mi beau cafeaua (da, la ora 16 )...Cu ce va mai laudati? Eu am insomnii de vreo 3 zile, nu stiu de la ce...In rest, ma plictisesc...vorba vine, ca Vladut nu ma lasa ...Hai ca va las, vad ca asta mic vrea sa coboare din pat...in cap!

laurica

[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramonica spune:

buna ziua, doamnele mele...ce faceti? Eu fac bine, vorbesc cu mine, vad eu...Va astept la discutii...

laurica

[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

buna laura...fetele stau la eu bazai pe aici...ce e cu ticherul tau???

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
Gabriel José García Márquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:





www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

In sfarsit acasa...revenim dupa ce facem ordine si curatenie in casa ...ca e dezastru cand lipsesti 3 saptamani.
Va pup pe toate!

Alina si printul Rares
Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanab125 spune:

Buna, va salut pe toate. E prima data cand intru aici si sunt surprinsa sa vad atat de multe fete din Bacau. Ma numesc Oama si am un baietel care va implini 2 ani pe 16 septembrie.
As vrea sa va intreb la ce gradinite merg copiii vostri. Noi stam langa bazin si ne orientam la ceva din zona. Pana acum m-am gandit la gradinita de la Confectia si la gradinita step by step de la Cascada. De astea am auzit doar de bine. Ma interesez pentru anul urmator. Lucrez in invatamant de 8 ani, dar abia acum inteleg si mai bine emotiile parintilor legate de primele zile de scoala.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Bine ai venit oanab125 si ca sa vezi ironia sortii se poate ca noi doua se ne cunoastem pentru ca soacra mea locuieste si ea in fata bazinului si eu am un baietel de 1,4 luni. Despre subiectul interesat iti dau multe detalii, caci soacra mea e educatoare si sunt bine informata. De la ea stiu ca gradinitele step by step nu sunt foarte avantajoase din punct de vedere pedagocic, nu solicita copilul pentru o anumita tema , ci pur si simplu ii lasa sa faca ce vor ei, stimulandu-le creatia. Am auzit ca exista o cresa in cartierul CFR ( Pinochio) care primeste si copii de la 2 ani.
Iar la gradinita de la Confectia merge nepotelul meu, mami a lui era multumita de grupa, dar nu de o educatoare. Important este sa comunici( intelegi ce vreau sa zic?) cu doamnele educatoare.
Te astept sa ne mai scrii si cine stie poate chiar ne cunoastem.

Alina si printul Rares
Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput