Racusori, la apel! (16)

Racusori, la apel! (16) | Autor: MirelaV

Link direct la acest mesaj


va astept cu drag


*24/06 - iren - sotul taur
*25/06 - MirelaV - (ascendent in Fecioara)
*25/06 - Crenick - sotul scorpion
*27/06 - monagan - (ascendent in Leu) - sotul scorpion
*27/06 - boneca30 - sotul berbec - bb gemeni
*28/06 - Lucia_B - sotul taur - bb Balanta
*28/06 - axia -(Ascendent in Balanta)- sotul capricorn, bb gemeni
*28/06 - aniast72 (ascendent in Rac)- sotul Fecioara
*29/06 - Preda_vicky - (Ascendent in Rac)- sotul rac - peste & sagetator
*29/06 - Pdelia-(Ascendent in Balanta) - sotul peste
*29/06 - paula2003 - sotul taur - bb capricorn
*29/06 - Adrianai
*29/06 - Georox - sotul varsator
*02/07 - july_g - sotul taur
*02/07 - anasebe - (ascendent in Scorpion) sotul rac - bb capricorn
*03/07 - ionella3003 - sotul taur, fecioara
*04/07 - bombonik - (ascendent in Rac)
*04/07 - cookie - (Ascendent in Fecioara)- sotul scorpion, bebe capricorn
*06/07 - Caprioara - (Ascendent in Berbec) - sotul sagetator, capricorn
*07/07 - dananita - (Ascendent in Balanta) - sot gemeni
*08/07 - cori
*09/07 - GabrielaG - sotul fecioara
*10/07 - bonita - sotul balanta - bb sagetator
*10/07 - Menna
*13/07- Cristina_26 - sotul rac
*14/07 - mav-sotul leu, varsator
*14/07 - Crixia - (Ascendent in Capricorn) - sotul rac - bb rac
*15/07 - Cosmi-sotul rac - *2 balante
*15/07 - Violetik - sotul rac
*15/07 - ramonaa
*16/07 - Claudelu - sotul peste, berbec
*16/07 - rainbow - sotul sagetator
*17/07 - arinna - sotul fecioara
*19/07 - AlinaN
*21/07 - dana210773

www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent" target="_blank">Aici va puteti calcula ascendentul


Asteptam fotografiile voastre pentru albumul foto racusori de DC la racusori_dc@yahoo.com

Album foto




Mirela[blue]V
[size=1]pupicei pe burticei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

va salut si eu in dimineata asta si ma apuc de treaba k azi am sefi matinali.
sa aveti o zi minunata.

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

HELO!am ajuns cu bine aseara din Tokyo!am rezolvat cu hartiile!
JULY nu la ambasada mea de aici nu se fac nici pasapoarte si nici duplicate ptr ceritf,oricum mersi!
Cristinica eu ma plecat de dumnik seara la cumnata mea si dupaia in Tokyo si-mi pare rau ca nu v-am dat trezirea cu cafeluta si azi m-am trezit tarziu de puturoasa ce sunt si beau cafeaua acum cu voi!si te astept si pe tine si pe restul racusoarelor!LA CAFEA !!! si tig,normal!a
A si sa nu uit ,MULTUMESC ptr LA MULTI ANI,ce credeati voi ca nu exista nici o ELENA printre voi ?ete ca eu is mai cu mot si ma cheama ELENA,si eu am uitat complect de onomastica,am aflat de la radio !
Acu sa va zic cum a fost in Tokyo,nu cine stie ce ca am umblat cu treburi,m-a asteptat o prietena la gara si m-a ajutat fff mult cu metroul si sa ajung la ambasada ca e fff complicat si ma pierdeam fara ea si noroc cu ea ca stie fff prin zona!Viki a fost ff cuminte ,toata lumea se uita la ea si ziceau (ce frumoasa eeeeeeeeeeeee!!!!!)ea era numai intr-o fericire ,a fost cuminte pe tren,la ambasada,la restaurant,ce mai am o fata cuminte si sa-mi traiasca!am sa va pun si pozenu va asteptati la cine stie ce ,nu e mare chestie Tokyo!!!am vazut si muntele FUJY ,doar jumate am reusit sa vad ca pe varf erau nori,cred ca ploua acolo sus!
MIRE si din partea mea LA MULTI ANI parintiilor tai si multa sanatate!si un pupik dulcic ptr tine! cool ideea cu pozele!!!
acu v-a las si iertare cui nu i-am scris am vazut ca ati fost fff harnicute si va pupp si imai intru mai tarziu poate nu promit!acu ma duc sa va pun poze!!

Roxy si Viki

http://community.webshots.com/user/viki200406

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Buna dimineata la toata lumea.
Ma bucur ca te-ai intors Boneca si LA MULTI ANI !!!DIn cate povestesti tu, cred ca ai o minunatie de fetita . Sa iti traiasca si sa va bucurati de ea.

O zi buna si spor la treburi.
Mirela , sotul meu e tot rac , daca vrei sa il treci alaturi de mine pe listita cu racusori.[Multam mult!!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/84f2re2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/12e2scd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

quote:
Originally posted by cookie

Buna dimineata, fete frumoase!

July, nu ne pui niste poze cu tine imbracata frumos, cu ultimele achizitii?

Io nu-mi mai vad capul de treaba, incerc sa mai arunc si cate un ochi pe carte printre mancare, curatenie si bebe. Nici macar n-am mai ajuns la sala de o saptamana
A venit si caldura....uf!
Pentru mine, oricum e mai usor de suportat caldura decat frigul(doar m-am nascut in iulie, nu-i asa? ), asa ca nu ma plang...doar transpir!

Va pe toate!

Cookie si Sabina bulina




Ok! hai Mire ca te ajut si eu
Deci asta a mai scris Cookie in celalalt capitol... ca sa nu pierdem sirul, l-am mutat aici stiu stiu ...sunt grozava (si mi-au murit laudatorii )

Cat despre mine in rest, sunt bine merci ...zombie inca dorm pe mine dupa cele 3 ore de semi somnolenta pe care le-am apucat azi dimi ...normal,cine doarme ziua sa nu mai spere sa doarma si noaptea ...ca deh, ar fi prea frumos
Abia astept sa ma trezesc maine mai tarziu si sa merg sa-mi vad colegii de la faculta, ca tare dor mi s-a mai facut de ei
Si la noi july e cald de mori ...de pe la 7:15 m-am promptit (=instalat) in fata dulapului asteptand sa ma loveasca inspiratia ...cu ce sa ma imbrac eu azi ,oare!? hmmm ... si iaca' in 5 min deja eram imbracata cu o bluzita fara maneci si niste pantaloni de bluji 3 sferturi smecherosi la care mi-am pus o pereches de papucei cu paiete finutze si o posetutza pe masura... na, sa fiu mandruta!
Si zau ca-mi pica ochii in gura ... aoleo ,de las mai mult de 2 secunde ochii inchisi pica capul pe birou
Acum m-a lovit o foame groaznica ...abia astept sa vina tipu' de la catering cu papa meu .

Va las acu' ca nu mai vad nici bine si mai tre sa pregatesc si documentatia pt targul de la Cj (la care nu pleeeecccc eu )

la toate fetele cucuiete

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

La multi ani Boneca!!!!
Asta e asa mai personel ...n-am stiut ca esti si Elena, dar niciodata e prea tarziu pt urari si
Ps: normal ca ai o fata fff cumintica si fff frumoasa ...doar stii ca toata lumea ti-a mai repetat-o ...dar daca vrei tu, ti-o mai zicem odata!
BONECA are o fetita frumoasa foc, dupa care japonezii s-au gandit sa scoata o papusica ... nu de alta, dar copil asa superb rar vezi pe la ei
Ok,ok ... am fabulat putin...dar zau ca n-ar fi o idee rea sa te loveasca norocul asta

Gata, acu' chiar dispar ca magaritza in ceatza
Revin cand imi mai revin ...hehe

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Boneca, bine ai revenit. La Multi Ani de Sf. Elena! Imi lipsea cafeaua ta dimineata. Nici acum nu te-ai convins ca racusoarele fac numai copii frumosi si destepti?


Miresica de 23 iulie!

http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
preda_vicky Posted - 23/05/2006 : 14:16:16
--------------------------------------------------------------------------------
Boneca, bine ai revenit. La Multi Ani de Sf. Elena! Imi lipsea cafeaua ta dimineata. Nici acum nu te-ai convins ca racusoarele fac numai copii frumosi si destepti?


Apropo de ce ai scris tu Vicky, mi-am adus aminte ca am citit intr-un horoscop ca , de obicei, copiii nascuti din mame raci au mari sanse de a deveni oameni de succes.


http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/84f2re2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/12e2scd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

salutare racoaice.
La voie e cald? ca aici ma topesc. Am ajuns acasa si stau numai in tangalai. Da, da ati citit bine. Ce daca am varsta asta!!!! mai port si eu tanga nu numai voi, cele tinerele.
Tre sa va mai spun ca am slabit 4 kg,m-am cantarit aseara, dar nu mi se trage de la cura, ci de la faptul ca sint stresata la job, alerg intr-una si mananc 1 data/zi si atunci cand imi aduc aminte.
Menna, cred ca tre sa dau o fuga pe la targ, ca as vrea sa cumpar ceva lucrusoare ptr. colega mea care naste in 25 mai.Cred ca am ce vedea acolo!!!! Wow si ce o sa-mi placa.(da sa stau bine cu $$$)
Pa va las ca vine omu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello gagici! Acu picai si io de pe la munci, coapta si rascoapta, dupa un drum infernal de la Braila la Galati, cu puf de plopi in toate orificiile si cu nervii pe moate!
Asa ca o sa ma calmez la bazin, deci ma duc sa-mi pregatesc desuul de bazin!
Cookie, cum sa fac poza in desuuri mama? Vrei sa ma inrosesc ca racu? Ups, sunt deja rac!
Bone, La multi ani si de la mine! Si sincer imi pare rau ca nu ti-am fost de folos!
Menna, te intalnesti si cu respectivul? Mai faceti papa impreuna? Sa ne dai detalii!
Hai va pup si ma duc sa ma preg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

july, balaceste-te si ptr. mine. Eu fac innot sincron incada.
Boneca, LA MULTI ANI! sa ne traiesti. E cu intarziere mesajul, dar cred ca e primit.
Fetele, va doresc ptr. maine sa aveti o zi linistita, ca a mea tot "furtunoasa" v-a fi.


Mergi la inceput