Targoviste (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Mihaela vacanta placuta si sa va distrati bine!

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Sara buna!

Otilia multumim!
Va asteptam si pe voi!

Am pus poze:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/album?.dir=/2493


Pupici

Mihaela&Cristian 25.03.2006

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Vai ce-am mai cautat subiectul, era pe pagina 6 , ii spuneam mamei care era pe langa mine "Unde e Targovistea?...".

Mihaela, eu intotdeauna mi-am dorit trei copii: 2 fete si un baiat. Acum din cauza ca am cezariana si sunt probabil izoimunizata Rh (Ana are Rh+ si eu Rh-) sunt destul de pragmatica dar optimista si sper sa mi se indeplineasca dorinta. Un fratior Anei vreau sa-i fac pana in 30 de ani, asa ca la anul in vara, probabil de punem pe treaba, ideea este ca am in plan sa fiu mamica de 2008 , ma rog sa mearga totul bine si sa reusim ce ne-am propus pana atunci. Deocamdata sotul nu este cu mine si poate doar la anul va veni aici si va mai dura ceva pana vom reusi sa luam un credit pentru casa. Anul 2008 imi place si din punct de vedere zodiacal, dar si diferenta intre copii mi se pare ok, adica sa ma descurc singura cu amandoi. Sa vedem cum va fi cu serviciul meu dar si al sotului. Dar sincer iti spun, daca as avea spatiu si sot langa mine nu as sta prea mult pe ganduri, am asa un dor de bb mic si innocent, mirosind a laptic si adormind la san.

Ce zici te iau cu mine la mamici de 2008?

P.S. Nana cred ca ne-o va lua inainte o sa fie la mamici de 2007 .

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Cred ca o iau eu inainte . Am facut aseara un test de sarcina si a iesit pozitivvvvvv . Voiam sa fie putin mai incolo...peste cateva luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Se pare ca vom avea o viitoare mamica printre noi!!!!!!!!!
Felicitari, Micky!!!!!!!!!


Eu stau la rand, mai am rabdare inca,d eocamdata sunt cu emotiile dinainte de nunta. Mai avem 17 zile si plecam in Romania. Abia asteptttt!
Miha, vacanta placuta si poate ne intalnim in Targoviste. Pupici ptr Cristinelu.
Pupici si ptr Otilia .

Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Mihaela felicitari, sa ai o sarcina si nastere usoara si un bebe sanatos, frumos si mancacios!

Cand mergi la doctor?

Hai nu fii suparata ca vine bb2 mai repede, pentru ei va fi bine sa fie o diferenta mica de varsta. Am vazut ca fetita ta Lia are 1 an si 9 luni, Ana a mea are 1 an si 6 luni, iar mi-ai luat-o inainte .

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Nana, iti doresc sa ai o nunta ca in povesti, casa de piatra si sa fiti fericiti!
Asteptam poze de la marele eveniment .

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Nana, casa de piatra si nunta minunata!!!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Am venit si noi sa simtim canicula din Tm. Am pus poze noi:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/album?.dir=/2493&urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Ce vesti bune!
Micky felicitari! Sa ai grija de bebe! Pupici!

Otilia mi-ai ghicit gandurile! Si eu vreu sa fiu mamica de 2008!

Nana nu stiu daca o sa reusim sa ne intalnim insa iti doresc o nunta care sa-ti mearga la suflet! Asteptam poze!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Mihaela, Cristian este o scumpete de baietzel. Poza de aici m-a dat gata. Si o sa aibe parul ondulat . Mai si ce se iubesc baietzii tai, ce rade el la tati in prima poza. Ma bucur ca vrei sa mi te alaturi la mamici de 2008, sper sa reusim.
Oare ce face Micky, ne-a lasat cu ochii in soare .

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput