Ai nostri ca brazii (ian-feb 2005) - 17

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Dana cred ca duminica e finala la Eurovision (dar nu stiu sigur). A inceput deja.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Poze de la Mot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Bubu, si Vladut este bine la greutate.:)

Kita, ma bucur ca ai mai trecut sa ne spui ce faceti, ma bucur ca sunteti bine. Andrei se va face informatician se pare.:) Hihi, cum de va zice Ali si Abi? E prima oara cand aud asta.:)

Dana, ma bucur ca i-a mai scazut temperatura, sper sa o tina tot asa, maine sa ne zici ca e foarte bine. Scumpa de ea, cred ca e o dulce cand zice "tati". Eu imi doresc mult sa il aud pe Seb zicand "mami" si "tati". Imi place tare.

Simona, mi-ai dat si mie idee cu spalatul singur pe maini. E destul de bine 75 cm. Al meu are 78 si e nascut 2 saptamani mai tarziu.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Aha, sper sa vad si eu macar finala Eurovisionului.

Oana, pai ce Seb nu mai zice mami-tati, de le duci dorul?



Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:
Originally posted by V. Erica

Aha, sper sa vad si eu macar finala Eurovisionului.

Oana, pai ce Seb nu mai zice mami-tati, de le duci dorul?



Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)




Zice mama-tata.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Hello Ladies,
N-am mai scris dar va citesc zilnic. Imi pare rau ca inca mai sunt bolnaviori in grupa noastra. Sanatate multa bebelusilor si Livianei care inteleg ca e si ea bolnava?
Eurovisionul e maine seara (adica sambata) la ora 22.00.
Lavinia e mai bine din cate stiu eu, se pregateste sa plece acasa.


Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Am tri-ciiii-cleee-taaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Kita, bine ai revenit! Ma bucur nespus ca sunteti bine. Andrei e un dulce foc cu "ali" " aba"

V.Erica, e nemaipomenit ca Ruxi e din ce in ce mai bine. Cu siguranta maine va fi mult mai bine.

Simona, e super ok inaltimea lui Vladutz. Eu zic sa stai linistita.

Bubu05, iti multumesc

Anda, felicitati pt prezentare Euro.. Spre , eu nu am urmatit euro.., dar sambata , cu siguranta voi viziona gala euro..



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

buna mamici si pitici,

nici eu nu reusesc sa mai tin pasul cu voi :( am inceput si o lucrare la dentist si-mi e tot mai greu sa-mi gasesc timp; la birou iar am ff mult de invatat... asta e! dar si cand termin ...

Codrin creste si face si el tot mai multe nebunii.
el inca are 2 nani/zi cam de maxim o ora fiecare.
o intrebare am la voi: aveti idee de ce dupa primul nani e absolut ok iar dupa nani de la 3-4 se trezeste si face fff urat???? azi de exp mi-a zis mama ca a facut f urat... s-a imbracat f rpd si a iesit cu el afara unde s-a potolit imediat...
mai setaliat: se trezeste pe la 4 sa zicem si plange de nu stim ce sa-i mai facem... greu il scoatem din starea aceea... si pt cateva min, apoi iar incepe... si asta cam in 2-3 seri din 4 sa zic.
aveti vreo idee ce poate fi? ca noi nu . si cel mai rapid se rez prin scos afara. el sta destul de mult pe afara acuma, bona iese cam de 2 ori cu el afara si eu ies a 3-a oara seara dupa acest nani2.
de dinti nu pare sa-l doara careva in ultimul timp, deci ce-o fi??? ca dim dupa nani 1 NU face asa!

va las acum, sunt ff obosita si merg si eu la nani
va pup
multumesc

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaT spune:

Oana,ce smecheras este Seb ,de mic ii plac masinile,de la Alexia!!!
Kris ,ai toate motivele sa fii mandra de Bianca, e mortala in blugi si in costumul roz...nota 10!!!

Alexia are 9,600kg si 82 cm ,sa mai ingrasat si ea un pic ca aveam 8 kg si ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

Shobo, Mihai face asa urat dupa un somn neimplinit, si in special la cel de dupa-amiaza. Si el are tot doua somnicuri pe zi, si in general doarme cate o ora jumate sau chiar doua ore, depinde de cat de obosit e. Foarte rar se trezeste mai repede de o ora. Solutia la noi e sa incercam sa-l linistim si sa-l adormim la loc. Eu il iau imediat in brate, el isi aseaza capul pe umarul meu si il plimb asa cateva minute prin camera si in 90% din cazuri se linisteste si adoarme la loc. O alta cauza ar fi un vis urat sau simplul fapt ca nu e nimeni langa el cand se trezeste. Cand dorm langa el nu se trezeste niciodata plangand ci din contra, imi zambeste si se intoarce fericit pe partea cealalta si doarme in continuare sau se trezeste de tot si incepem dragaleala.

Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

MihaT, iti multumesc pe aprecieri, dar si Alexia ta e o minune de fata. Dupa cum ti-am mentionat, in mesajul referitor la toalete, meriti si tu 10 cu felicitari.

Simona, scuze ca te rog sa-mi spui si mie care sunt pozele tale cele mai recente? Dupa cate am studiat albumele tale, cele mai recente ar fi cele de la motz. Ma insel cumva?



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput