Clubul Studentelor (7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

hello fetele.
Corina,felicutari pt examenul luat ,sa ai numai reusite ca acestea pana termini facultatea! pupici
Cristina,felicitari pt al doilea examen ,si sunt sigura ca l-ai luat si pe primul iti tin pumnii,si sa nu fii suparata uite ceva ...
alexxia,bafta la invatat si la examenu de joi asteptam sa ne zici ca ai facut bine si ca ai luat nota mare. ai rezolvat pana la urma cu imprimanta ca si mie imi face asa cand mi-e lumea mai draga.
va pupacesc pe toate si bafta multa la invatat,ca si eu trebuie sa ma apuc azi ca maine si poimaine am niste verificari....

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

voicu_bebi, iri_sori multumesc si bafta. Acum ma chinui cu drept comercial...

voicu_bebi si au am facut nunta in august (15 august), ieri am implinit 14 ani de la casnicie...
Casa de piatra!!!


PS: cititi asta
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76573



www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

buna diminata fetele...imi cer scuze ca aterizez si eu ca musca in lapte...dar am o mare rugaminte...daca aveti cateva secunde...pe www.pedigree.ro/concurs-cainele-lunii.html la pagina 10 este BOXI2 o fetita boxer de 11 luni care va roaga sa o ajutati sa devina vedeta...cum? daca o votati ZILNIC luna mai ...este gratuit si va ia doar cateva secunde...ea este mica si cuminte, dar dulaii cei mari vor sa o ia inainte...promite ca face cinste...cu laptic..ca altceva nu consuma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Helloooo studentelor!!!!

Fetelor mai scapam noi de invatattul asta??
Bineinteles ca si azi invat... maine am examen la investiti si nu stiu o boaba... ... ca dee daca nu am trecut pe la nici un curs ... acu stau si astept si eu niste cursuri... sa vedem daca se prinde ceva de mine... sa nu mai zic ca ne da numai probleme

la studente.... si bafta la examene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

hello la studente,ce face fetilii?
eu trebuia sa ma duc azi la o verificare dar ce sa-i faci la sila asta...off doamne..dar lasa ca ma descurc eu..
Cristina ,la multi ani alaturi de sot si de copil! sa fiti cei mai fericit si de acum incolo... si bafta multa la dreptul ala comercial nu este greu sa stii , acuma nu stiu daca este la fel cum am avut noi ...iti tin pumnii
si maine am si eu un examen nici macar nu am deschis cartea aia ...asa ca trebuie sa o deschid...
va pup si bafta multa celor care au examen si multa bafta la invatat...k de cand cu caldura asta nu-ti mai arde de nimic...

Nunta noastra:19 august
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by voicu_bebi

si maine am si eu un examen nici macar nu am deschis cartea aia ...asa ca trebuie sa o deschid...




Hi hi... separe ca nu's singura ...
Bafta multa maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

mersi mult,andreea1 sa fie si la tine ...si sa luam examenele nu? te pup

Nunta noastra:19 august
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Gata fetelor...
Am dat primul examen ... in mare parte a fost bine... sper sa-l si iau... chiar numai conteaza nota...
Bebi ... tu ce ai facut... hai ca te astept cu detalii

la studente dragi... bafta la examene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

'Neata fetelor!Da ce examene aveti?Ati inceput sesiunea???Noi incepem de prin 20 iunie.Saptamana asta a fost super,sunt libera de la servici si nici la scoala nu m-am dus,super!!!
Fetelor daca aveti un pic de timp imi votati si mie copila va rog Gaja Bianca http://apps.aradon.ro/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=187
multumim
spor la invatat si bafta la examene

Magda si Bianca 7 anisori




http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

Buna dimineata fetele dragi,eu am facut bine ieri...am luat 10.....haideti ca sunt fericita...
maggda.hai ca tu mai ai ceva pana incepi sesiunea,cand tu incepi sesiunea eu termin deja cu ea...noi incepem sesiunea de saptamana viitoare...joi am examen nasol rau nici nu stiu daca il iau...dar poate poate...
Trenduletz,ai facut bine la examen,eu am facut bine am trecut cu brio...tin pumnii la fetita sa iei nota buna...pupici

Bafta la fete la invatat si la examene...

Nunta noastra:19 august
Poze

Mergi la inceput