mamici casnice (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Eu as vrea sa vad "schimb de tati", oare varianta asta nu sa iegzista?
I-as propune si sotului, ca ala "de schimb" n-ar avea treaba ca stau prea mult la PC si pe el nu-l bag in seama

Flavia (sotie si mamica fericita)




Salutari.Am aparut si io.

Flavia pai pana la urma e si schimb de tati, nu?Ca fiecare mama se duce la alt tata...
Si io i-am zis la al meu sa facem schimb da a zis ca el se da la aia care vine....Asa ca mai bine lipsa. il asteapta...



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Moammaaaa, dar ce atzi mai scris, mey, mey, mey
Ia sa cetesc din urma
Asha: recapitulez:
Flavia da socrii cu imprumut doar pereche, nu vrea sa-i desperecheze. Admirat pozele, frumoaseeeee.
Maria2mami a facut ceva cu fosta soatza, o singura data in trei ani... de cind separatzi...
Georgi dar eu tot te astept, asta cind se umple punga cu urlete si nu mai e loc...
Cuscra frumoasa gradina din Iasi, dar fa-i demonstratzie Flaviei, ca dupa... nu ne crede. Apropo, ai gatit tortul de mincat ?!
Alina mai este valabila invitatzia la pizza, ca vin cu berea.
Andreea hai ca te astept la mine, chiar daca-i noapte, tot e frumos. Iote asta pentru ca-tzi place Copoul.
Vazut pozicile, imi place mult aia cu pupicul
Svetlana eu te chem sa urcam muntele si cind colo tu ce-ai facut, mi-ai trimis ploaia de la tine ?!
Anculina, itzi mai trimit o data adresa si dupa imi spui daca ai reusit sa intri.


Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna buna!!

Tocmai scapai de musafiri si am intrat oleaca si pe la voi ca altfel nu pot sa dorm bine.

Andreea ai o bere de la mine ca ma sustii in ideea cu Gradina Botanica.. Poza asta e absolut SUPERBA!!!

Flavia,dar pana fac io poze la minunatiile din gradina nu mai bine vii tu pana la Iasi? Eeeee?

Cami,ce bine arata prajitura.E la fel de buna ca si aspectul?Reteta cand ne-o dai?

Vreau si eu un schimb de tati.Am mai facut o data cererea asta,dar nu m-a bagat nimeni in seama.

Ce ziceti e adevarat sau nu?

Va pup



Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Geani hai fa prezentza:) Am primit Pm tau da n-am putut sa dau replay
Cum sa ma supar, chiar imi pare bine ca imi amintesti, ca si eu la randul meu ii tot amintesc prietenei care mi-a zis de dr respectiv. Acuma i-am transmis sa-mi dea adresa exacta, ca am sunat la informatii si mi-a zis ca nu exista asa ceva acolo, deci mai mult ca sigur e gresita.
Maine sper sa o primesc si iti spun, musai si neaparat.
Tu mai trage-ma de maneca

Gashka de urlatoare, mai devreme am urlat si mi-am uitat punga, al meu zice ca imi pune lacat la gura.
Apropo, ma alinta "porcusoru' isteric"

Georgi pai dc el se da la ea tu nu te razbuni? Doar si unde mergi tu o fi vre-un barbat la casa omului

Danelutzo bine ai sintetizat, o fi adormit Isa de ai avut vreme?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

si daca iti face surpriza si vrea atentie non stop? se poate si asta ,ca omu' ca sa para smecher la tv e in stare de orice. nu le-ai vazut pe mamele ale de schimb cu se da care mai de care mai gospodina?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Danelutza,degeaba ii dai adresa ,ca siteul e hecharit.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Pai i-as da eu idei cu ce sa impresioneze la TV, mama mama:)
Cu gospodinele asa-i, da cam pana la urma toate isi dau arama pe fatza

Miha, io n-am vazut link-ul pus de tine, nush de ce

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

si daca iti face surpriza si vrea atentie non stop? se poate si asta ,ca omu' ca sa para smecher la tv e in stare de orice. nu le-ai vazut pe mamele ale de schimb cu se da care mai de care mai gospodina?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana










Vorba ei...Si daca-mi place si nu mai vreau acasa?
Sau daca-i place lui si-mi zice sa nu mai vin acasa?
Mai bine stau linistita.Am vazut ca in general fac in asa fel incat sa bage una gospodina si un lenes si invers.Asa ca io sigur nimeresc unu lenes ca io mi-s gospodina.

Flavia tare faza cu porcusorul isteric.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Acu ma bag si io ca gasca cea curioasa:care "sait" mai fetelor?

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Flavia,acu se vede? Ca am mesterit nitel pe acolo...

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput