IN BANAT LA NOI ACASA (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Hallo fetelor,
e vineri, yupppiiiii!! La noi e soare si cald, maine poate merg sa ma balacesc.
Aici aveti peisaje si Leo , cum am anuntat. Sper ca va plac, le-am facut anul trecut de pe vapor. O poza e cu Leo iar alta cu Dunarea si cu peisajul ce il vad eu de pe balcon. Va doresc un Wk placut si soare. Ne auzim mai tarziu.

Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Him ce superbe sunt peisajele, in special ce se vede de la tine din balcon! Da nu aveti umezeala si tantari acolo?:)
Leo e tare scump, sper sa-i treaca repede boala si sa fie vesel. Un pt voi.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Flavia, nu avem nici umezeala si nici tantari. Doar muste, dar pe alea le altoiesc eu
Ingerash, felicitari!!!




Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Ciao fetele!
Sunt franta de oboseala,avem de cantat duminica-n Mall si pentru ca au existat tot felul de conflicte in formatie,am schimbat totul,cei din anii terminali nu mai canta,iar ei erau baza,asa ca am muncit la greu azi,o sa ma duc si maine,poate,sau sigur si duminica.
Ce sa va zic cand am ajuns acasa,doar blugii i-am schimbat si am intrat in bucatarie sa le fac mancare,apoi am adunat hainele de la uscat,am intins altele si acum iau o mica pauza,apoi ma duc la spalat vase.
Ingerash,felicitari!duminica vi in Mall,la ora 17 e.
Him,am vazut pozele sunt super,Leo pare cam trist.Spor la balaceala.
Flavia,ce-ai mai facut cu apartamentul?
Dia,voi in WE tot la ocean?
Toria,pune-ne si tu poze din Austria.
Vio,hai la cap. 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

am intrat si eu sa va salut acu imi fac bagajele grea misiune maine plec la timisoara si duminica dimineata catre budapesta din pakate nu a, timp sa ma intlanesc cu niciuna ditre fete desi mi-as fi dorit ff mult:(((((
sunt racita cobza tata face misto de mine si zice k nu ma primesk aia in avion racitasper sa fie totul bine
va pup dulce aveti gtija de voi cand ma intork va povestesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Somn usor fetelor, ne auzim maine.

Deya, drum bun, distractie placuta. Sa ai grija de tine si mai ales insanatosire grabnica.



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Ceau fetelor, scuze de intarzierea cu care raspund
La atestat a iesit f bine, la proba orala am fost felicitata de sefa de catedra pentru prezentare si am scapat fara intrebari, la proba scrisa mi-a picat un subiect cam naspa dar i-am dat de capat pana la urma si asa am luat un 10 mare si mult dorit Dupa ce am aflat rezulatele eram toti cu telefoanele sa anuntam & apoi am mers toata trupa la suc + profele ;) Vreau sa va zic ccc ca asa o zi palpitanta n-am avut ever !!!!!!!
Deya, bafta in belgia, sa profiti, poate faci niste poze si pui in contul comun ;)
Him, wowwwwwwww, ce vedere ai!!!!!!!! da' tot nu dau pomii mei
Angy, sper sa ajung, faza e ca duminica aveam planuri cu o prietena, poate o prostesc sa merem in mall ca doar acum rasuflu un pic mai usor ca am trecut de atestat ;) am vazut bine ora 5 si ziua de duminica? sa nu tin iar minte prostii & sa zici locul exact!
Impreuna si dna. Concurenta , mersi de felicitari si

va pup pe toate, NOAPTE BUNA, plec la Timisoara







Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Ingerash,ai inteles bine,duminica la 5,locul il aflu eu cumva.
Deya,pussy,drum bun,ai mai fost cu avionul?Poate mai prinzi un net pe-acolo,sa intri sa ne pove cum e,ok?
Dia,pai se poate?Te-a "luat" Ingerash.
Somn usor si weekend placut,va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Ingerash, ma bucur ca ai scapat de atestat cu bine, sa vezi ca si restul va trece la fel de repede. Relaxeaza-te, iesi cu prietenii si bucura-te de wk.
Flavia, tu ce faci in wk? Let´s have PARTY?
Angy, success maine la cantat, tin pumnii sa iese tot perfect si fara stress. Sa ai grija de tine, sper ca esti ok, ca nu ai mai scris nimic cum te simti.
Dia
Vio
Toria
Va asteptam la scris.
Eu m-am balacit azi, acum ma relaxez.
Ne auzim mai tarziu, revin.



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Hallo fetelor,

sper ca sinteti toate bine, sanatoase, ca vad ca eu sint singura pe aici.
Eu sint ok, Leo so lala, speram ca se face cit mai repede bine.
Bine ca m-am balacit azi cit a fost cald, ca acum a inceput sa ploua.
Am uitat sa va zic ca iar imi pleaca sotul in delegatie, ptr 2 zile, luni si marti si iar sint singurica Dar imi trece si asta, ca ma suna si imi scrie sms des si apoi imi aduce tot timpul cite ceva.
Seara placuta va doresc,
Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput