Iasule, mandra cetate (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Hello fetele!

revoltator ce vor sa faca astia din noi, cu spitalele ...

ptr ca e asa frumos azi ne-am plimbat...am fost si la dentist(eu), acum dupa o masa copioasa, puiul a trecut la somnic...eu prin zona...

aime si Vladimir in mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Dana, abia astazi am intrat putin pe mess si am vazut mesajele tale de vinerea trecuta!

mii de scuze si nu fi suparata, ne intalnim cu siguranta vara asta!

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Dragele mele,
Stie cineva ce fel de manifestare va fi in parcul Copou cu ocazia lui 1 iunie? Un fel de targ cu produse pt copii...dar nu stiu cine il organizeaza. Raluca...daca afli mai multe amanunte, da-mi si mie de veste.
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Dana, asteptam poze de la ziua Magdei si sa ne povestesti cum a fost. Vecinul de la et 1 ii spunea cuiva ca s-a deschis un nou loc de petrecere a zilelor copiilor...si vorbea despre locul de la tine. Nu stiu in ce context...dar vezi se duce vestea.
Pupici,
Gabriela si baietii
P. S. Fetelor, nici una astazi prin zona?
Luni fac si eu vreo 13 ani de cand am facut cucunia civila si as fi vrut sa fac tortul cu trufe. Dar trebuieintai sa fac cumparaturi de rigoare...frisca lichida, cioco...etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:



fetele, da plimbarete sinteti azi ...sau e sambata si ati trecut pe treburi casnice ?
Gabriela "LA multi ani!" si sa savurati tortul ca e tare bun ...celor mici o sa le placa ca e cu cioco multa, da sa le spui ca "e ptr oameni mari" desi nu cred ca mai tine poanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Fetelor,am terminat de facut tortul!
Am folosit reteta de trei ori cantitatile de la reteta de tort trufa pentru casuta si postamentul e facuit din blat de pandispan cu cacao si crema jofra.Deci,ciocolata la greu.
Pozeaici
M-a cam luat valul cu decorul si a iesit cam incarcat,data viitoare -l fac mai simplu...(dar mi-a placut sa ma joc..)

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Adi, jos palaria ...esti o artista si ai o rabdare....sa petreceti frumos maine si sa savurati bunatatea de tort (wow, ce bine am apreciat, de 3 ori cantitatea ) si ideea cu postamentul e BETON!!!! Si masuta cu scaunele si animalutele (doamne, de unde le-ai gasit?)...si gazda in persoana te intampina...SUPER SUPER SUPER !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Adi, suuperrr tortul. Deja salivez.
La multi ani pentru maine pt toate Elenele si Constantinii!!! Sa fiti fericiti si sa petreceti frumos!
Ati vazut ca a dat gheata la ploaia de mai devreme?
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

gabriela, casa de piatra, sa fiti fericiti si sa va iubiti pina la batrinete! felicitari!
la multi ani tuturor celor ce-si sarbatoresc miine ziua numelui!
adi, azi am facut placinta cu iaurt si stafide, ce sa zic, mi-am dat gata barbatu` ma gindeam sa incerc un tort pw saptamina viitoare, ce recomanzi, ceva buun si usor? musai cu cioco...
edit, ca dupa ce-am dat send am vazut tortu`, felicitarile mele

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

ADI, FELICITARI PT TORT!!!nu ti-e mila sa-l tai??????????????
LA MULTI ANI TUTUROR ELENELOR SI CONSTATINILOR!!!!
distractie maxima si o zi plina de soare!!!
pupici,
oana

Mergi la inceput