Informatii dr. Dana Alexandrescu CFR2

Informatii dr. Dana Alexandrescu CFR2 | Autor: stef81ro

Link direct la acest mesaj

Fetelor, a nascut cineva cu dr. Dana Alexandrescu de la spitalul CFR2? Eu as vrea sa nasc cu dansa si m-ar intersa orice informatie.
Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

draga mea eu tb sa nasc cu dr dana alexandrescu dar din pacate n a raspuns la telefon eu sunand o 5 ore si a doua zii cand m am intalnit cu ea mi a zis ca oricun nu putea sa vina ptr ca e de garda si ar fii fost prea obosita.Concluziile tragele singura si am fost la ea de cand am ramas gravida .Daca vrei mai vorbim si ti povestesc.Pupici

bibilica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


Stef81ro

Daca vrei sa nasti la CFR2 iti recomand un doctor super bun,dr.NAYEL!Veti fi in deplina siguranta atat tu cat si bebe.
Imi cer scuze ca mi-am permis sa-mi spun parerea!
Sa ai o nastere usoara indiferent cu cine vei naste si un bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July25 spune:

quote:
Initial creeata de stef81ro

Fetelor, a nascut cineva cu dr. Dana Alexandrescu de la spitalul CFR2? Eu as vrea sa nasc cu dansa si m-ar intersa orice informatie.
Multumesc.




Parerile despre dr.sunt pro si contra intotdeauna in functie de multumirea sau nemultumirea pacientului. Totusi spitalul CF2 este un spital bun si daca d-na dr.nu prezinta incredere poti incerca la ceilalti.Dr.Nayel,dr.Mihalache,dr.Margaritescu,dr.Gherasie. Am citit doar lucruri bune despre ei.

July25 30+ Maria si Andrei (30.11.1996)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stef81ro spune:

Va multumesc mult pt raspunsuri.Ce sa mai zic despre dr. astia..depinde cum ti-e norocul.
Cosmi 1975 si pe mine ma urmareste dr. asta de la inceputul sarcinii.Eu ma duc la cabinetul ei particular in fiecare luna si mi s-a parut de treaba (am fost si eu draguta) dar ultima oara cand am fost la ea,mi-a povestit asa din vorba in vorba,ca avusese cu o seara inainte o cezariana de urgenta la o gravida care era pacienta ei si avusese saraca dezlipire de placenta.Si zice" si noroc c-am fost de garda".Asta mi s-a parut cam ciudat. daca nu era de garda nu venea?? Vroiam sa te mai intreb tu cum ai nascut normal sau prin cezariana? eu am impresia ca ea vine doar la cezariene programate.
Blueeyes si July25 va multumesc pt sfaturi.Sunt in 21 saptamani si inca mai am timp sa ma razgandesc.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

darga mea si eu am fost pacienta ei de la inceput si eram draguta tot la cabinetul particular ma vedea si pe mine si mi a facut figura de m am speriat rau si eu sunt la al doilea copil .Am nascut normal si repede daca vrei amanunte vb pe mine m a ajutat cel mai mult o super moasa sper sa ai norocul s o gasesti>Pupici si daca vrei mai vb

bibilica

Mergi la inceput