Miresele anului 2006 (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Am retzinut, Kreliutz.
Sper numai sa nu uit. Daca uit, tu sa mai batzi la cap ca nu ma supar. Ok?
Magda, pai la asa fustitza lucioasa nici nu imi imaginam altceva decat tot ceva lucios.

Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_micu spune:

multumesc mult Krelia
cum vi se par pozele?
astept pareri..
daca pot sa va ajut cu ceva va stau la dispozitie
http://photos.yahoo.com/danielle_micu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

. Hi hi. Desi nu am mai scris va urmaresc zilnic.
Rallu, superba rochita ta de cununie. Unde ai gasit-o si ce pret a avut? Daca nu poti scrie aici poti sa imi dai si mie un PM? Plszzzzzzzzzzzz.
Chiar nu am idee ce voi imbraca la cununia civila. Trebuie sa recunosc ca imi place foarte tare si costumasul de la Yoko. cel bej, nu mai stiu exact cine il are, este superbbbb!
Pupici si s-auzim de bine!

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

quote:
Originally posted by dana_micu

multumesc mult Krelia
cum vi se par pozele?
astept pareri..
daca pot sa va ajut cu ceva va stau la dispozitie
http://photos.yahoo.com/danielle_micu

Dana mamica fericita de Bianca si bebe David


saluti! dana, foarte frumoase pozele! se vede ca v-ati distrat! aveti niste copii tare frumusei, sa va traiasca! inca o data CASA DE PIATRA si multa multa fericire!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda raluca spune:

dana _micu, felicitari!
esti o femeie frumoasa (cu o rochie superba), cu doi copii minunati si ai avut si o nunta eleganta! Cred ca esti tare fericita! la domnul sot nu fac nici o referire, ca asa mi-a spus mie mama, sa nu ma iau de barbati insurati!

si multumesc pentru urari, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:


Ce pustiu e pe aici......
Si ce vreme urrrrrrrraaaaatttttttttaaaaaaaaaaa
Uffff si la serv totul e nasol....
Si iubi e plecat de luni in delegatie si vine abia maine...
Ma apuca deprimarea......

Dar totusi o sa incerc sa raman pe linia de plutire. Asdar am doua mesaje de livrat:


Dana, superba nunta! Si copilasii sunt niste dragalasi.
Magda, felicitari si din partea mea. Sa traiti multi ani fericiti si de aici inainte.


Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tizabela spune:

Dana_micu mi-au placut pozele tale cum era si normal sa placa ceea ce este frumos!!!Felicitari pentru alegerea rochitei (eu ma pricep destul de bine la ele si pot sa iti zic ca ai ales-o pe aia care te avantaja) si depre puiutii tai ce sa zic decat ca sunt tare dulci!
Eu fetelor nu am mai facut nimic pentru nunta din lipsa de timp,dar saptamana viitoare pt ca am sa fiu in Romania numai de asta ma voi ocupa
Va pe toate

fotoIZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Fetelor is congelata rau, nu stiu cum va e voua , dar mie imi ingheata degetele pe tastatura!!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/22a6re2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/9dfbre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Buna fetelor! vai de capul si de degetele si de sufletul meu ce frig am indurat azi. Pe scurt, fusai la doftor sa-mi scoata o prostie pe care o am pe o pleoapa(cine m-a vazut, isi aminteste poate despre ce e vorba) . Si ma dusei dimineata la ora 8, fiarta de frica, si ma vazu doftoru, si-mi zise sa astept(ca de, veneam pe o ...relatie..ca la romani). Si am asteptat fetelor pana la ora 4, cand hop cu mine pe masa de operatie si .... concluzia a fost ca nu se reface frumos cicatricea pana in nunta, deci mai bine ne abtinem! Asa ca...sa vin dupa, ca sa nu am istericale in ziua nuntii ca nu-s frumoasa! Super doctor, serios, ca altu putea sa spuna ca nu ramane nici o urma doar ca sa-mi ia plicul!
In alta ordine de idei, felicitari tuturor care si-au mai acizitinat ceva: elara, mishto pantofii, clau.....ce rochieeeeeeeee, of si cand ma gandesc ca Eddy.K a fost prima mea dragoste, inainte sa fac cunostinta cu Dl. Deme si toate astea inainte sa-mi iau minunatia de rochia care m-a facut sa-i uit pe primii doi!Dar, clau, ...superbaaaaa!!!!
La capitolul pregatiri de nunta suntem in pom si pomul in aer si aerul rarefiat! Am intrat in crize, sper sa ies repede din ele si sa ma apuc de treaba. Sambata mergem sa luam haine la mire si eventual poate imi rezolv cu tinuta pt civila. Macar sa simt ca fac si eu pasi inainte nu joc de glezne pe loc!
Edit, ca am inceput sa ma incalzesc si sa gandesc: dana, superba mireasa si superba rochie. Mie rochia ta imi trasmite niste mesaje...hm..cum o cheama pe ea pe eticheta?

Diverse pentru nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_micu spune:

FETELOR,MESAJELE VOASTRE MI-AU PICAT F BINE PT CA DIN CAUZA VREMII SUNT CAM APATICA.
[blue]DYADYA ROCHITA AM FACUT-O PE COMANDA LA "CASA GIOCONDA" CARE ARE MAG DE PREZENTARE LA MAG COCOR LA ET 3.ARE MULTE MODELE DEOSEBITE LA CARE POTI SI TU SA MAI ADAUGI CATE CEVA(ADICA SA FACI SCHIMBARI).
VIOLICI CUM STAI CU PREGATIRILE?

Mergi la inceput