Spitalul Elias

Spitalul Elias | Autor: teea-teiut

Link direct la acest mesaj

Cine ma poate informa cum e la spitalul Elias . Daca a nascut acolo si daca au auzit cum e ca medic dr. Pirvu Ioan?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

de ce nu te uiti la "nasterea unei stele"??? acolo se discuta despre nasteri, doctori, spitale... ai afla mult mai multe. sunt destule subiecte pe tema asta.

eu personal am fost multumita de spital.

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ipearina spune:

Ma intereseaza si pe mine foarte mult spitalul Elias (conditiile sunt bune, personalul amabil, exista rezerve?) si mai ales dr. Parvu. Cine ma poate ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Mie mi-a fost foarte bine la Elias.
De dr Parvu am auzit numai lucruri bune. Acum doi ani, cand am pierdut o sarcina, el era de garda, a fost alaturi de mine, mi-a facut eco etc. E un tip de treaba si un doctor apreciat, atat pt nasteri normale, cat si pt cezariene.


Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teea-teiut spune:

Am intrebat si tot eu am raspuns: e intr-adevar super la Elias. si si mai minunat e doctoru Pirvu cu care am nascut un baietel pe 11 septembrie, ora 23.25.Daca vreti mai multe detalii, dragi burtici ma puteti intreba si va raspund cu cea mai mare placere, pentru ca stiu cat conteaza un sfat, o incurajare si o mai buna informare.
va pupik pe toate si sarcina usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Felicitari multe, multe!!!
Sa-ti traiasca minunea si sa fiti fericiti si sanatosi!

Cum a fost? Eu urmeaza sa nasc in decembrie cu Tutunaru, tot la Elias.

Pupicei, Ingeras 28+ Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala spune:

Maternitatea este curata si personalul (asistentele; infirmierele) se poarta civilizat (isi fac treaba si fara spaga). Anul trecut a fost modernizata neonatologia din cate stiu eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Spitalul e ok, curat, personalul de la nasteri e super, maternitatea a fost renovata anul trecut asa ca arata foarte bine, mie un gust amar mi-au lasat insa asistentele de la copii (unele dintre ele). In rest a fost ok per total. Oricum incomparabil mai bine fata de alte maternitati.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 9 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

despre dr aneta andrei de la elias stiti ceva? am vazut-o in liste, dar e doar nominalizata ca e ok, nu am prea gasit ceva concret, cum se poarta la nastere...

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput