Mamici casnice (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata!
sa incep.
Danelutza,rulada nu mai mult de 10 min.
prosopul pe care o scoti din cuptor sa ai grija sa fie jilav,sa-l storci bineeeeeeeeee ca altfel impachetezi si prosopul

fac prajituri uosare.nimic complicat ca nu sunt mai meseriasa in ale culinaritului.Sunt dor incepatoare si ales si eu ce mi se pare usor si ce cred eu ca as reusi
Fac dulciuri la cererea copiilor din cartier
I-am disperat cu prajiturile romanesti si ei pe mine cu :.madame,s'il vous plais aujourd'hui on mange des gāteau?"
Credeti voi ca au vazuit ei in viata lor prajituri facute in casa.de unde frate!!! cipsuri cu cola si torturi cu creme dealea artificiale

strigati si bag retete

duc copila la scoala si vin la conf.
sa nu schimbati data intalniri va implorrrrrrr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

dragutelor daca este in 24,25,26 iunie venim cu cea mai mare placere la moeciu.dar depinde si cum pot celelate fete.ca v-am spus noi suntem conditionati de o gramada de lucruri.

73 de ani sa fii mamica...oau eu una nu as rezista.mi se pare cala 30 iti pierzi rabdarea,dar la anii aia.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

of!
haideti, hotarati data aia odata ,ca ma duc singura la Moeciu.
fetele ,intrebati-va barbatii daca vor sa mearga sigur si haideti sa ne punem de acord.
trebuie sa platim un avans ,asa ca trebuie sa va hotarati daca da sau nu.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu nu pot pe 23,24,25,ca barbata-miu va fi la Londra.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

avand in vedere ca eu sunt singura care nu poate in data stabilita,nu este nici o problema,asa cum am mai zis si in mesajele anterioare.ramane pentru la anul.va pup si-mi pare rau ca nu o sa pot face un gratar cu voi.dar nu va las pina nu-mi povestiti cum a fost.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mmiha,ai vb?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

nici eu nu pot pe 23,24 iunie.abia ajungem in tara si suntem ametiti cu fus orar,cu adaptat copii,etc...
imi pare rau osna,pe bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

alexa si mami,nici nu-ti imaginezi cat ma bucur ca ne intalnim
miha amalia,ideem pt. tine
sa nu faceti ceva sa va razganditi
90% inseamna da,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Fetele,ultima strigare!
Am hotatat ca primul wk din iulie sa mergem la Moeciu. Doritoarele sunt rugate sa anunte pana luni.
Luni incepem demersurile pt rezervarea camerelor.
Eu am pus un link cu vila.Flaviei si Mmiha le-a placut vila.Aruncati un ochi si spuneti ce credeti.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Ange, pai eu am strigat , dar nu m-ai auzit!
Pe pag. 7 parca din cap. anterior!
Fetelor, pai noi suntem in Grecia ! Venim in tara pe 1 iulie, dar avem o nunta in familie !
Si oricum, v-am zis ca al meu e si dj...singurele week-wnd-uri in sezonul cald care le are libere, sunt alea in care suntem plecati in concediu, in rest e busy-busy...
Pupici.


Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput