Bebelusi de iulie-august 2005 (104)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Diana - da, acestea sunt cartile pe care le am si eu. Multumesc pt. instructiunile pt. PM, am reusit.

Andre-ea - ai dreptate, dar Aris nu sta inca singur in piciore, chiar daca s-a ridicat in patut si merge de jur imprejur.
Felicitari pt. primii pasi independenti!

Anis - am reusit singura cu sfatul Dianei , mersi! La multi ani pt. Ingrid

Dede - acum am vazut ca ti le-a trimis deja Diana, te-am strasat degeaba cu e-mailul.


Corina, mami de leutz blond si bb Aris (12.08.2005)
http://photos.yahoo.com/corinastp

filmulete http://dropshots.com/corinastp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia2000 spune:

Monai, Mirela-Diana. Felicitari plimbaretilor!

E groaznic, Nicoll, ce se poate intampla..... Cred ca e cea mai grea pedeapsa pt. un copil sa creasca fara parinti....

Giana- bine ca totul s-a terminat cu bine, cred ca ati incaruntit o tura!

Nu v-am spus si vestile bune: Gia are 4 dinti; sus i-au iesit cei de latera, arata ca o babuta! Cei din fata sunt pe punctul de a sparge si e cam suparata. Am reusit sa o fac sa adoarma in patut, ii place, doar ca vrea sa ma mangaie pe mana pana adoarme. E ok, fata de adormitul in brate. Inca se mai scoala noaptea...
Ieri i0am dat gulie si am avut scandal si de zi, si de noapte. Nici n-a mai mancat bine de cina si a apucat-o si diareea. Asa ca, am scos-o din meniu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Nicoll - Imi pare rau pt. accident, condoleante! Cel mai mult imi pare rau pt. copilasi.

Diana -felicitari pt. dintisor si pt. ridicatul in fundulet al Iuliei! Aris inca incearca sa faca abdomene, dar nu reuseste sa se ridice in fund, prefera sa se ridice in piciore.

Dede - si pt. Medeea felicitari pt. ridicatul in picioare.
Vad ca bebelusii din club s-au vorbit intre ei sa ne faca surprize placute.

Lia - Mai reusesti sa intri pe forum? Cum te descurci cu laptele, il bea fetita ta, ca la noi e jale..

Corina, mami de leutz blond si bb Aris (12.08.2005)
http://photos.yahoo.com/corinastp

filmulete http://dropshots.com/corinastp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Fetele, am si eu o intrebare, poate este cineva cunoscator printre noi. Ma obsedeaza sa-i fac fetei o asigurare de studii, aveti idee despre produsele existente la noi pe piata? Am intrat pe site-ul ING si mi se par destul de OK. Voi ce ziceti?

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankak spune:

Am mai primit o stelutza!
Yupiii!

Anca de Matei (26 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

La multe luni, OANA! (emaaimee)
La multe luni, IOANA SIMINA! (nique15)
La multe luni, INGRID ALEXIA! (anis)
La multe luni, GABRIELA-MARIA! (ellarot)
La multe luni, DAVID-ANDREI! (deny_82)
La multe luni, ALEXANDRA! (micha08)

Sa cresteti mari si sanatosi!


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Fetelor, multumim!

Merge groaznic forumul.... Noi aveam 3 liste cu bebelusi, am sters eu doua, acum vad ca e ok.

Ankak, felicitari!


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankak spune:

Dede, felicitari Medeei pentru reusita! I se pare mai sigur sa mearga in 4 labutze...

Luminitza, sa stii ca e perioada virozelor ca si Matei are nasul infundat si se smiorcaie. Febra nu mai face, ca a avut si din astea!

Anis, daca ai timp si poti, te rugam! Si multumim

Anca de Matei (26 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankak spune:

Andre_ea pupam pe Tudorel cel plimbaretz! Felicitari si gata! la fuga de acum....
Nu mai zi de bb2, ca si eu tare ma tem ca am cam "calcat pe bec".... iar de abstinenta..nu prea as vrea...ca tocmai ce mi-am luat elan!

Anca de Matei (26 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankak spune:

Nicoll_mada, , nimic n-o sa-l inlocuiasca in inimile lor! Dumnezeu sa le dea putere sa treaca peste aceasta cumplita tragedie!
Dumnezeu sa-l ierte!


Anca de Matei (26 august 2005)

Mergi la inceput