noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Ma bucur sa descopar atatea sagetatoare p-aici.Mai ales ca multa lume zice ca suntem...instabile emotionalMai degraba sunt ei plecati cu pluta!Unde ati vazut sagetatoare instabile?!?Calatoare, da...
Mormelvio bafta la test.De unde mai ai putere de concentrare?Mie una nu-mi mai trebuie teste si examene!Desi tare m-as mai inscrie la continuare de studii.Dar cand ma gindesc sa ma apuc iar de invatat...
davidutza multa rabdare iti trebuie sa treci cu adevarat peste asa ceva.Nu uita ca Sagetatoarele iarta, dar nu uita!Si eu eram la un pas de divort acum un an.Motivul?Unul chiar banal, ar zice unii!Sotul meu prefera sa stea toata ziua la televizor, fara sa-i pese de copii ca plang linga el sau ca toata casa e plina de hainele lui imprastiate!Si mai avea si tupeul sa spuna ca pe el nu-l mai intereseaza nimic.Nici eu, nici copii, nici casa...Asa ca ia-m zis sa-si ia catrafusele si sa plece la ma-sa...Si daca si-a gasit vreo curva, sa si-o tina linistit, ca intr-o zi isi va gasi si ea altu sa-l manance de bani!Si de atunci, ce crezi?S-a achimbat sotu' meu!!!NU-si imagina ca am sa renunt asa usor la el.Credea ca daca avem 2 copii o sa stau linga el, oricum ar fi el, de dragul copiilor!Ei bine, s-a inselat amarnic!Si a vazut-o si el! Si daca te intalnesti cu inculpata, trage-i vreo doua palme peste ochi, sa-i caste mai bine alta data , cind isi va alege armasaru'
m_monique as zice ca suntem gemene...Sa nu-mi zici ca esti si din Targoviste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Anderra nu ma gindeam c-am sa gasesc atatea sagetatoare din aceeasi zi cu mine.Asteptam detaliile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Buna sagetatoarelor!O cat mai buna saptamana va doresc!

dialnyko - te rog nu uita ca intr-o asa chestie e nevoie de 2.Stiu ca dacä, cäteaua nu ridica coada ....., dar totusi!Davidutza trebuie sa caute cauza, de ce sotul e a "cedat" si ce e mai important sa discute impreuna.Daca fata noastra face cu inculpata cum i-ai spus tu o sa se faca de cacao, iar aceasta o sa fie satisfacuta de reactia sotiei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:

roxaniceabine ai revenit, chiar ma intrebam unde esti,sper ca s toate in regula la tine
va pupi

carolada

www.camping-kasern-salzburg.com


sunt ok. cu timpul stau prost de aceea nu am mai aparut.
dar revin in forta in august....ca al sf sapatamanii pelcam in concediu....

pupici tuturor!!!!!!!!!!
distractii palcute si vacante reusite !
succes in toate si spor la invatzat, mihaela!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Asa o fi, gabi66, dar nu uita ca s-ar putea sa fie si invers. Noi, sagetatoarele, nu prea acceptam sa fim calcate in picioare! Si daca nu reactioneaza in nici un fel crezi ca e mai bine?Sa-i ofere satisfactia cu...ca se multumeste cu ce ii lasa ea? Eu una nu merg pe ideea,, mai bine mai putin decat deloc".La mine e totul sau nimic.Daca imi face cineva ceva nu tac doar de dragu de a nu ma face de cacao.Din contra, ii raspund cu aceeasi moneda, sa vada cat de prost e!(Si aici cele mai multe dispute le am cu socra-miu).Si-ti spun sigur ca nu ea e cea care va fi facuta de ris!
Nu neaparat poti da vina pe cateaua care ridica coada!Orice om e dator sa incerce! Cum ai zis si tu, davidutza trebuie sa discute cu sotul si sa rezolve misterul ,,ratacirii"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Ia sa vad daca am reusit cu pozele...

Aveti poze aici:http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetele multumesc de incurajari....
Nu am chef, dar daca-i musai cu placere....zice o vorba din batrani....asa ca cu drag si fara spor...incerc printre picaturi sa mai invat ceva...poate reusesc sa-mi conving seful ca nu e nevoie de acel test ca sa-i demostrez cat sunt de buna....ha...ce tare sunt...ma laud singura....sic, sic....daca mi-au murit laudatorii...ce sa fac?!?...hai ca am chef de glume azi, ca am avut o zi tare buna....
Va pupic pe toate
Miha

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

dialnyko, eu m-am nascut la bistrita, dar am locuit la Tg. Mures de la 3 ani.
dupa ce am terminat facultatea m-am stabilit la Bucuresti


17 +

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

'neatza, fetelor!V-ati baut cafeaua?
m_monique, cum e sa locuiesti in bucuresti? Noi venim in Bucuresti aproape lunar, la contol la plamani cu fetele, si sincera sa fiu nu mi-ar place sa locuiesc in capitala!Prea multa aglomeratie, prea mult smog...Pe de alta parte, mi-as dori sa fiu din Bucuresti!Copiii au mult mai multe sanse de a se afirma decat ca la noi in Targoviste, unde nu exista nici macar o sala de gimnastica pentru copii.Avem o "scoala"de arte, unde numai arte nu se fac...Hai c-am inceput s-o iau razna...Salutare si s-aveti o zi buna!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

dialnyko, eu am ramas in Bucuresti pt. ca aici mi-am gasit un serviciu bun, am reusit sa-mi cumpar un apartament si de aici e si sotul meu.
Bucurestiul e un oras aglomerat, dar aici sunt mai multe sanse de afirmare.


17 +

Nunta noastra

Mergi la inceput