noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisik 4ever spune:

pe langa piscotica si noi, tot pe 15 decembrie... sotul gemeni!!! sau de mine era vorba???

... si puiuta 08.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by mormelvio

Gabi66: bine ai venit, sper sa vii mai des pe aici, ca vad ca tare greu ne miscam pe acest subiect.
Poate e tarziu si sunt eu obosita, dar nu am reusit sa ma prind in ce an te-ai nascut...asa ca te-am trecut pe lista, un pic incompleta.....

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio



banui ca in 66 daca are cifra 66 in nick.

seara placuta!!!!!!!!


roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Da, asa e! Am anul nasterii .....in coada!Cred ca sunt mamica vostra.Toate sunteti asa de tinere.

Mormelvio - ai dreptate!La alte subiecte nu mai prididim cu vorbitul si aici se misca tare incet.Nu prea suntem .Nu stiu care fata spunea la inceput ca sagetatoarele sunt .Poate temperamentale, fara stare, in miscare continua, nervoase, dar nu acre.Orice numai asa nu suntem.Sau nu am dreptate?

Sunteti fericite fetelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Mai sunt tare obosita in ultima vreme, si remarc cu stupoare ca tare inceata la minte mai sunt daca nu am reusit sa ma prind la ora aia de anul nasterii.... Noh, asta e...cu scuzele de rigoare, am copletat in tabel...dar tot mai e cineva cu anul lipsa...
Eu maine trebuie sa merg la Cluj, la festivitatea de absolvire a facultatii de medicina, cumnata-mea fiind printre ei pe acolo, cu roba si chestie de aia in cap....ca habar nu am cum ii zice......dar o sa aflu maine...

gabi66: esti convinsa ca poti sa tragi balonul peste cap la ditamai ursuletul de 20 de cm??? eu nu scred ca reusesti...dar poti sa incerci..iar dac vrei sa vezi rezultatul cum ar trebui sa arate, uita-te la unul din albumele mele...si cred ca o sa ti se para interesant. Oricum mai astept si alte pareri, va pun si eu voua nervii la incercare...exersati, exersati...si daca reusiti anuntati-ma!!

Va pupic si va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut...si eventual racoros...ca deja eu sunt satula de caldura.....
poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Mormelvio - folosesti baloane speciale?Am vazut ca au inimioare sau scrie ceva(La multi ani)pe ele.Eu am colectie de ursuleti(si broscute testoase), dar nu stiu daca in baloanele normale as incerca ceva.
Ei, se mai intampla tuturor!Nu e cazul ...scuzelor!N-a fost un capat de lume.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

buna fetelor. vreau si eu pe lista.
sunt sagetatoare, nascuta pe 27.11.1975. sotul e leu, iar bebe care deocamdata nu stim ce va fi, ca nu vrea sa ne arate, va fi tot sagetator.

15+

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

saliu fetelor
mormelviola mine te refereai cu anu de nastere lipsa?sa l spun, sa nu l spun?!ma mai gandescacu ti am vazut pozele cu baloanele, mi se par tare frumoase. Interesanta idee!Le vinzi sau e doar un hobby? hai sa mi dau cu parerea:largesti gura balonului cu ceva, bagi ursuletu sau ce vrei si dupa aia umfli balonu. n am baloane prin zona sa incerc ca i as da de capat.ori ai un aparat special de umflat baloane?
monique bine ai venit! si sotu meu e tot leu si ne intelegem minunat(pana acum).Presupun ca si la tine e tot asasa ai o nastere usoara si un bb sanatos!
gabisi eu s apropiata de varsta ta(numai atat zic)dar nu mi se pare ca s batranastii vorba aia:gaina batrana face zeama buna
o duminica frumoasa

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

m_monique: bine ai venit. Te-am trecut pe listuta dupa cum sper ca ai observat.
carolada: nu la tine ma refeream, de fapt am si uitat ca si tu ai anul lipsa..., ma refeream la fetele noi care s-au inscris acum, recent si nu toate mi-au zis datele ca sa pot face lista cat mai completa.
Despre baloane, vad ca v-am prins, ca incercati sa gasiti solutii...bravo...azi va spun doar ca sunt baloane din latex, normale, de o buna calitate, care se gasesc in general peste tot. Cele cu inimioare sau alte texte sunt doar inscriptionate, in rest nimic in plus. Pentru mine a inceput ca o curiozitate si a ajuns sa fie acum o sursa de venit suplimentara. Se pot scoate bani frumusei, dar trebuie sa ai piata de desfacere....desi fura privirile si ale adultilor , si ale copiilor.
Va las sa va mai ganditi...eventual sa incercati...

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bmagdaro spune:

Magda la apel, sau bmagdaro- 21 decembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bmagdaro spune:

Pardon 21/12/1971 bmagdaro

Mergi la inceput