noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

salutare fetelor!!! eu sunt mai noua p'aci, de fapt nu stiu ce caut eu pe un forum unde majoritatea au copii...:) eu inca nu am.... dar va urma...:)
eu sunt nascuta pe 12.12.1977, deci tot SAGETATOARE!!!!!!!! si sunt mandra de zodia mea....:)
va pup!

andreea

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Mormelvio m-am uitat si eu pe pozele voastre si mamaaaaa ...ce masina aveti...pai va cred si eu ca a-ti mers confortabil atata drum....si draga de Delly ce bine cred ca sa simtit si ea.Imi plac pozele tale.Noi sagetatorii cred ca suntem iubitori de animale.Eu una cand o sa fiu la casa mea o sa am alt caniche ca Snoopy e al soramii si o sa i-au o fata ca sa faca si baiatul meu puisori ca are 4 ani si nu a facut niciodata.Sper doar sa mai poata face pui pe la 9-10 ani....pana o sa fiu eu pe picioarele mele........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Yashy bine ai venit la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanap spune:

mihaela ,draguta mea,catalin s-a urcat in tren la bucuresti si a coborat la budapesta.nu a dormit decat o noapte acolo dupa concert si apoi direct acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

saliu
roxaniceacampingul e al nostru(mai bine zis e inchiriat de noi,ca daca era al nostru nu mai munceam)mersi de aprecieri.daca vrei mai multe detalii cred ca e mai bine sa vorbim pe privat,nu(e off topic)?
[b]mormelvio[/b tu unde stai(in carei?)?ącu am citit mai bine mesajele si am vazut ca ai probleme cu tiroida ,si eu am probleme nu grave dar oricum.
m am culcaT la 12 aseara si acu de dimineata inca dorm pe picioare,nu ma pot concentra la scris
o zi buna va urez

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

loredanap: stiam mama, am vrut numai sa te sacai un pic.......dar concluzia ramane aceeasi: voi cand ajungeti prin zona??

carolada: acum stam inca in Carei dar se prefigureaza ca in viitorul apropiat sa ne mutam in Satu Mare. Oricum, distanta pana in Austria nu e mare..ca doar suntem chiar langa granita...si ma gandeam ca un week-end prelungit ar fi interesant de venit pe la voi prin strainataturi...mai ales ca eu nu am ajuns prin zona voastra...m-am oprit numai la Budapesta...si inapoi acasa...
Cat despre tiroida...am descoperit destul de recent ca am probleme, nu f mari dar suficiente cat sa-mi ingreuneze accesul la o sarcina...

Ana-Maria21: multumesc de aprecieri pt poze. Intr-adevar masina e superba...si ne-am chinuit f f tare ca sa o putem lua...dar merita efortul!

eladea2005: bine ai venit la noi in gasca! si stai linistita ca suntem o gramada cele fara copii dar cu dorinta de a avea in curand unul!!!

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

mormelvioaha,acu m am dumirit cu aproapele.sa stii ca ai facut o alegere buna cu masina(vw)ca si barbat miu foloseste numai vw,zice ca i masina buna si aici nu i ca alte masini sa i scada mult valoarea.
eladeastai linistita ca nici eu nu am copii(decat pe sotu meu)asa ca nu esti singura fara pe forum
seara buna


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

buna seara sagetzilor!

ada, multumesc mult pt lamuririle cu kampingul. tare as vrea sa facem cumva sa ajungem pe acolo. noi in concediu vom pleca intr-o insula greceasca dar ma gandeam ca mai prin septembrie as trage o fuga cateva zile la salzburg in frumusetzea aceea de oras si de zona dinprejur.

fug la somn acum si mai vorbim despre asta.

pupici tuturor !!!!!!!!!!!!!!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

eu azi sunt tare suparata....mama celei mai bune prietene a mea...a murit....


poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

mormelviocondoleante pt.mama prietena tale,trebuie sa i fie tare greu si tie la fel s o consolezi

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput