noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetelor am ajuns acasa!!!! Sunt rupta de oboseala iar maine la 6 tre sa ma trezesc ca incep serviciul. Asa ca va pup si lasam impresiile pe maine!!! A fost beton!!

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyboy spune:

buna
salut toate sagetatoarele
vreau sa ma inscriu si eu pe lista voastra; sunt nascuta pe 13 dec 1971
merci
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

6 decembrie 77 de Sf. Nicolae.
Jumatatea e Leu si cred ca ma completeaza destul de bine. Zodii de foc fiind ies si scantei, dar si-mpacarea e pe masura.
Mai fusese un subiect cu sagetatoare "dati cu arcul" daca-mi amintesc eu bine. Dar cred ca la capitolul stat la povesti stam mai prost, noi cu activitatea continua stam bine.

Cu umblatul de colo-colo nu ne intrece nimeni. Chiar daca nu e planificata iesire din oras, tot nu stam in casa, ori teatru ori cumparaturi tb sa facem ceva. Eu asa vad zodia asta sau cel putin pe mine.
Totusi daca stau bine si ma gandesc avem si perioade de letargie cand n-am vrea decat sa stam cu nasul intr-o carte.

Nickidutza
The day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

Bine v-am gasit fetelor!
Sper subiectul asta sa infloreasca la cat mai multe capitole!
Optimismul asta tot de la zodie se trage cred.
Ma intreb eu uneori: cum se impaca totusi optimismul cu scepticismul in zodia asta?
Ca uneroi ma vad foarte sceptica contrar optimismului general si a pohtei de viata care ma caracterizeaza.





Nickidutza
The day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

buna tuturor!
bien ati venit, noilor sagetatoare !
mihaela, bien ai venit si tu din concediu!

sa nu uiti sa le treci si pa noi venitele pe lista noastra de optimiste si plimbaretze, please!

ana maria, multumi de horoscop; mai scrie-ne ca poate s-o nimeri si potrivi intr-o buna zi .

numai bine tuturor!!!!!!

pupi





roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

30 mai 2006

Aveti sanse mari sa rezolvati probleme legate de camin. Partenerul de viata va ajuta.

Dupa-amiaza, s-ar putea sa īntāmpinati probleme de natura birocratica. Va sfatuim sa va bazati pe intuitie.



http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Bine ai venit Mormelvio...asteptam sa ne povestesti.Fetelor am o intrebare pentru voi.Aveti cateodata senzatia ca parca nu va intelege nimeni...asta o fi caracteristica zodiei sau o caracteristica a mea?

http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

AAA si inca ceva.Sagatatorii sunt prieteni foarte buni nu?Sunt in stare sa dea si camasa de pe ei pentru cineva?Va simtit mai implinite cand ajutati pe cineva,cand cumparati ceva unei persoane dragi?Eu una ma simt mai bine decat sa cumpar pentru mine.Voi cum sunteti?

http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Ce fac Sagetatoarele?Nu mai trec pe la subiect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

saliu,sagetatoare hibernatoarece n as da sa hibernez si eu nitel.nu stiu cum v o fi voua ,dar eu visez numai concediu in tarile calde,a fost pe aici o vreme ca la scandinavi brrrr,2 sapt.ploi si frig,bine ca n a nins,desi au fost tentative
ana mariaasa i si eu s la fel,tare mi mai place sa fac cadouri numai ca sa vad bucuria pe fata persoanei respective.si cu neintelesu si eu am perioade cand cred ca nu ma intelege nimeni(nici macar eu),noroc ca mi trece repede
contactnicole mie una imi provoaca placeri nebanuite sa fiu sceptica ,mai ales cand e vorba sa fie contrar opiniei generale
mormelviocum a fost concediul?



www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput