Mamici casnice (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mmiha,vezi sa nu te auda Flavia!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Multam tuturor...tare saritoare mai sunteti
Danuta cum il rezolv te chem sa il rezolvam impreuna pana il terminam



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Ia uitati-va voi aici si aici ce copil al nimanui am, imi adoarme pe unde apuca...




www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha,ma ce simpatica e!
Nu pot sa cred ca aadormit in fund pe jos.
Si eu cat ma chinui cu fii-mea sa doarma.....


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

mihaela, haioasa rau amalia
asa e si alexa, daca-i este somn adoarme oriunde si oricum. ieri am avut in vizita o prietena cu fetita ei de 2,5luni si alexa nu a vrut sa doarma ca nu putea sa o lase pe bebi singura, si intr-un final a venit la mine in brate si stind de vb cu prietena mea, am constatat ca alexa dormea dusa, asa in fundulet. am transportat-o in pat si a bagat 3ore de somn la greu:)

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

doamne ce dulcica este.mai ales in poza de pe hol.
ce sa va spun ca baiatul nasilor merge in ro la gradinita in 2 schimburi.si cand il apuca somunul se intindea pe jos si dormea.li s-a facut mila educatoarelor si acumcand are de dupa amiaza vine cu o ora mai tarziu sa poata dormi saracutul acasa.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

geani, super idee chestia cu toate capitolele!!! bravo si pt munca depusa!


alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Geani,!
Nu intelegeam ce tot editai.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Ma bucur mult ca va place ideea.
M-am gandit ca poate avem nostalgii, ca vrem sa ne intoarcem in timp si asa cumulate toate pe pagina de start, ne va fi mai usor sa o facem.

Eu mai bag cateva capitolase si la bucatarie, sa-i pregatesc pranzul Dariei, ca a adormit. Nu am apucat sa va mai zic, dar a prins o viteza la mers prin casa, cand colo, cand colo...

Miha, scumpa tare Amalia... Ce n-as da sa adorma si Daria pe unde o apuca somnul.

Pe mai incolo!

Geani si Daria (03.04.05)

Daria la 1 an


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

fetelor, pe unde umblati? e cam liniste!
geani, bravo!!!

alexa

Mergi la inceput