intalneala cu Sara Daniela

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jade spune:

frumoasa poveste, Mamica Mihuletu!
sa fie sanatoasa, isteata, frumoasa si sa va aduca numai bucurii!!!

Mada si Andrei cel Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina78 spune:

Sa-ti traiasca papusica Mihuletu ,este o scumpita.
Cristina si Cristina

http://www.babiesonline.com/babies/c/cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

Sa va traiasca bebitza si sa va bucurati de ea.
Si eu am nascut la Bucur in 2000, si Mariutza tot asa mare, 4 kg si 55 cm, iar eu numai 157 cm, si cind am citit povestea ta parca retraiam acele momente.

Sa fim fericite
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=224&cid=229

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

draga mihuletu- te rugam sa ne trimiti o poza cu toata familia pentru prima pagina - Destine!

cu prietenie

Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

bobita, tu mama eroina, de tzashpe mii de ori femeie - ma tot intreb cum ai putut sa nasti ditamai fetita, ca eu nu stiu cum as fi rezistat fara anestezie. si eu am 1.75 cm si in momentul nasterii 80 de kile!!! brava.



www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Mihuletu spune-mi si mie te rog cum il cheama pe anestezistul care ti-a facut peridurala .
Eu sant insarcinata (4 sapt.) si as vrea sa nasc cu dr.Camelia Constantinescu dar o asistenta de acolo din spital mi-a zis ca la ei nu se practica peridurala.
Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

draga albinutza,
pe anestezist il cheama Toma si nu mai stiu cum, medicii si asistentele il poreclesc "Stalin" (are mustata ca a lui Stalin) si e putin adus de la spate. E destul de in varsta, destul de hatru, mie mi-a lasat o foarte buna impresie. Numai ca , in cazul meu, nu am luat eu legatura cu el, ci doamna dr. Popa Elena, cu care am si nascut. ei au vorbit intre ei, Dna Dr. a facut prezentarile cand eram in luna a saptea si am pastrat legatura cu dumnealui prin intermediul ei. vorbeste cu doctorita ta despre asta.
multa bafta si sarcina usoara

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Multumesc !
Nu stiam ce sa fac, nu vreau sa renunt nici la doctorita si nici la peridurala, acum mi-ai dat sperante ca se poate si la Bucur.
Numai bine !


Mergi la inceput